Archiwum kategorii: zegarki

Orientalne Podwójne Lwy Mechaniczny Zegarek Klasy Podstawowej Pokazuje Piękno Maszyn

Oriental Double Lion, Seiko i Citizen są również wymieniane jako trzy główne japońskie marki indeksowe. Oriental Double Lion to pierwsza japońska marka, która weszła na chiński rynek. Ze względu na swój wysoce rozpoznawalny znak towarowy jest preferowany przez Chińczyków. Dzisiaj Xiaobian wprowadzi przyjazny mechanicznie zegarek, model SDB08006W0, który jest zegarkiem z tradycyjnej serii marki.

   Obudowa zegarka Oriental Double Lions SDB08006W0 wykonana jest ze stali nierdzewnej, a powierzchnia pokryta jest różowym złotem, a delikatny i miękki kolor odzwierciedla luksusową fakturę zegarka. Lustro stołowe wykonane jest z szafirowego szkła kryształowego w kształcie łuku, który jest przezroczystym materiałem, który jest wyjątkowo odporny na ścieranie i zarysowania, a także jest obecnie głównym materiałem lusterek stołowych. Obudowa ma trzyczęściową konstrukcję, w tym górne lustro, ramkę, środkową ramkę i dolną obudowę z tyłu. Tylna pokrywa skrzynki jest przykręcaną dolną pokrywą ze stali nierdzewnej, która jest pozłacana, co również oszczędza koszty i nie wpływa na estetykę.
   Pasek wykonany jest ze skóry bydlęcej. Powierzchnia pokryta jest skórą krokodyla. Tył jest podszyty podszewką dla wygodnego noszenia. Konstrukcja klamry umożliwia łatwe i wygodne mocowanie paska. Jednocześnie można go regulować w zależności od średnicy nadgarstka. Aby być wygodniejszym.
   Tarcza zegarka uosabia elegancję zegarka z prostym retro prostym europejskim stylem. Na białej tarczy jako podziałkę czasu zastosowano trójstronny szlif ze stali nierdzewnej Ręce to klasyczne wskazówki typu toffi. Aby wzbogacić elementy tarczy, na zegarze otwiera się okno o godzinie 9, gdzie można podziwiać najbardziej krytyczną i tajemniczą strukturę mechanizmu, pokazującą mechaniczne piękno.

Podsumowanie: Cena popularnych zegarków orientalnej marki Shuangshi nie jest wysoka, zwykle około kilku tysięcy juanów. Taka cena jest obecnie w pełni akceptowalna dla klasy średniej Chińczyków. Jednocześnie z popularyzacją kultury zegarków mechanicznych, Koncepcja zegarka staje się również bardziej przejrzysta, a zegarek staje się ulubionym dodatkiem do zegarka. Marka Oriental Double Lion jest znana od dawna i jest już dobrze znana w Chinach i jest dobrym wyborem dla początkujących zegarków mechanicznych. Zegarek SDB08006W0 wykorzystuje automatyczny mechanizm mechaniczny. Samozwijająca się struktura może zapewnić ciągły dopływ mocy do zegarka w częstych warunkach noszenia, zapewniając dokładniejszy czas podróży. Średnica 41 mm wynika również z wąskiej ramki. I sprawi, że tarcza stanie się gigantyczna, noszona na nadgarstku mężczyzny, bez wątpienia może pokazać wyjątkową atmosferę.

Obejrzyj Crash Course W Hipster

Gdy po dniu pracy skończysz ze znajomymi, porozmawiasz o życiu i ideałach, jeśli chodzi o ten świat na twoim nadgarstku, czy zostaniesz zawieszony, ponieważ wiesz wszystko o zegarku, można go zredukować tylko do jego populacji. Odbiorców? Kiedy zaczynasz interesować się zegarkami, nie jesteś już zadowolony z oglądania zdjęć z książek, czasopism i forów internetowych. Czy mając odwagę wkroczyć do butiku, czy kiedykolwiek lekceważyłeś mdłe pytanie? Kpina? Jeśli doświadczyłeś powyższego zażenowania i chcesz dokonać zmiany, zapoznaj się z naszą „łatwą zawartością” poniżej, która może zmienić cię z żółtodzioba w zegarek w eksperta zegarka w oczach wszystkich, gdy spotykają się przyjaciele. , A także niech spojrzą na ciebie przewodniki zakupów oglądające potrawy.
Zegarek Royal Oak Series 41 mm Slim Tourbillon

之一 Jeden z ekspertów Yirongshu: mniej znaczy więcej

Ponieważ jest udawanym ekspertem, oznacza to, że jest tylko nowicjuszem. W obliczu dużych marek zegarków i dużej liczby profesjonalnych słówek „sprawi”, że będzie to z ust. Dlatego, niezależnie od tego, czy zamierzasz kupić zegarek, czy rozmawiać z przyjacielem o zegarku, musisz najpierw pamiętać, że mniej znaczy więcej, a więcej jest tracone. Zwłaszcza następujące słowa, których nie wolno mówić, w przeciwnym razie, nawet jeśli masz siedemdziesiąt dwie zmiany, prototyp zostanie natychmiast odzwierciedlony.
Samonakręcający się zegarek Royal Oak 41 mm

„Gdzie jest tworzony zegarek? Co? Niemcy, nie możesz tego zrobić, musisz nosić szwajcarski zegarek, zegarek szwajcarski.”

Szwajcarskie zegarki są znane na całym świecie ze swojej wysokiej jakości. Wielu chińskich konsumentów podróżuje do Szwajcarii w Europie głównie w celu zamiatania tam zegarków, ale słowa muszą powiedzieć, że Szwajcaria jest oczywiście nieco ślepa. Chociaż szwajcarskie zegarki są nadal główną siłą w najlepszych szeregach zegarków, jako ekspert zegarków musisz zrozumieć, że oprócz Szwajcarii, A.LANGE i SOHNE, Glashütte Original Rygor narodu niemieckiego, romans z Półwyspu Apenińskiego emanujący z Penarai oraz wykwintność sąsiedniej Japonii pod przewodnictwem Seiko, stworzyły kwitnącą scenę dla przemysłu zegarmistrzowskiego.

„SwissMade” oznacza „wyprodukowano w Szwajcarii” i jest prawnie „znakiem pochodzenia”. Ale zegarki wyprodukowane w Szwajcarii nie są w 100% szwajcarskie. „Made in Switzerland” wymaga, aby montaż mechanizmu i końcowa kontrola zegarka zostały zakończone w Szwajcarii, a co najmniej 50% jego części ruchomych zostało wyprodukowanych w Szwajcarii. Nowy szwajcarski ustawodawca zamierza dodać nowy wymóg, zgodnie z którym „co najmniej 60% kosztów produktu powstaje w Szwajcarii” jako nowy warunek „Made in Switzerland”. Dlatego zegarek „Made in Switzerland” prawdopodobnie zostanie zamontowany poza Szwajcarią, a jego części ruchowe są produkowane w innych krajach. Czy uzasadnienie tych dwóch małych słów jest nieco stronnicze?
Patek Philippe Ref. 5208 Zegarek

„Ten zegarek jest ruchem ETA, a nie ruchem wyprodukowanym przez siebie, niewystarczającym stopniem”.

Ostatnio miłośnicy zegarków nie oceniają już zegarka na podstawie wyglądu i marki, a ruch staje się coraz ważniejszym elementem. Jeśli chodzi o ruch, musimy wspomnieć o ETA. Od momentu założenia producenta mechanizmu w XVIII wieku, już w 1996 r. Osiągał on setki milionów ruchów rocznie. Wiele marek zegarków, w tym Ateny, Frank Müller, IWC, Omega itp., Korzysta z jego produkcji Ruch Jednak ze względu na niższy koszt w porównaniu z innymi ruchami własnej produkcji w połączeniu z ogromną produkcją, niektórzy entuzjaści zegarków często ignorują zegarki oparte na ruchach wytwarzanych przez ETA.

W rzeczywistości, czy to z punktu widzenia dokładności, czy ozdobności, użycie ruchu ETA niekoniecznie oznacza tanie i prymitywne. Wytwarzaj wiele ruchów ETA w tym samym czasie, co jeden ruch wyprodukowany przez siebie, i może być również wykorzystywany przez wiele wysokiej klasy marek zegarków, co pokazało, że jego dokładność i praktyczność mają przynajmniej wydajność ruchu własnego . Ponadto, po zakupie ruchów ETA przez różnych producentów, zostaną one przekształcone zgodnie z ich osiągami, niezależnie od tego, czy zastąpi oscylujący ciężar metalu szlachetnego, czy rzeźbi różne paski na sklejce, produkt końcowy jest bez wątpienia wyższej jakości. Dlatego wciąż nie jest celem masowa produkcja ani szyderstwo z powodu ETA. Oceniając zegarek, często trzeba pozbyć się powierzchownych zjawisk i unikać poruszania się z innymi.
Patek Philippe Ref. 5216 Zegarek

Zobacz eksperta Yi Rong Shu nr 2: Da Yin Yu Shi

Dla tych nowo przybyłych często uważa się, że tylko kupowanie znanych nazwisk może sprawić, że inni spojrzą na siebie. Ale w rzeczywistości najważniejsze dla zegarka jako akcesorium jest dopasowanie się. Poniżej polecamy czytelnikom kilka marek zegarków. Może ich nazwy nie są najgłośniejsze, ale kiedy je nosisz, ludzie wokół ciebie na pewno będą myśleć, że jesteś ekspertem.
Zegarek Rolex Oyster Perpetual Explorer II

Top Arcydzieło: Audemars Piguet Royal Oak Series

绝大多数 Dla większości ludzi najlepszy zegarek = Patek Philippe. Ale prawdziwe specjalne modele Patek Philippe są rzadkie, nie mówiąc już o sobie. W połączeniu z klasyczną elegancją może nie być odpowiedni dla przyjaciół, którzy chcą ucieleśnić męskość. Ale seria Royal Oak Audemars Piguet może po prostu spełnić podwójne wymagania dotyczące twardego i dżentelmeńskiego temperamentu dla tych cholernych mężczyzn.

Audemars Piguet Royal Oak zaprojektował Gérald Genta Kilka innych stalowych zegarków Jerome Zundara przypomina grzmiące uszy, w tym „Nautilusa” Patka Philippe’a, „Across the Sea” Vacherona Constantina i „Constellation” Omegi „Seria, inspiracja dębem królewskim pochodzi z dziury dębu, która została ukryta dla upamiętnienia króla Karola II, aby uniknąć polowania, a dąb został później nazwany wydarzeniem historycznym„ dąb królewski ”.

Najbardziej męski element projektu – ośmiokątna ramka przymocowana śrubami sześciokątnymi, pochodzi z ośmiokątnego iluminatora okrętu brytyjskiej marynarki wojennej nazwanego na cześć wspomnianych wyżej wydarzeń historycznych. Od czasu wprowadzenia na rynek w latach 70. kolekcja Royal Oak zawsze była arcydziełem Audemars Piguet, aw tym roku przypada 40. rocznica jej powstania. Obecnie seria ta uformowała skalę pod względem materiałów i funkcji, od trzypinowego kalendarza ze stali nierdzewnej do kalendarza wieczystego z fazą księżyca, a nawet po raz pierwszy w przypadku zegarka, jest ogólnie stosowana w przemyśle lotniczym i jest bardziej wytrzymała niż stal Aby być 2 razy silniejszym niż alakryt 602 ze stopu kobaltu … przy tak wielu opcjach, zawsze będzie jeden dla ciebie.
代表 Wysokiej klasy arcydzieło: seria Seiko Grand Seiko

Więcej niż jedna osoba powiedziała, że ​​kiedy można kupić tylko zegarek, Rolex nie pożałuje; jeśli masz dużo zegarków, ale nie masz Rolex, zaczniesz od kawałka, aby prędzej czy później złagodzić swędzenie. Jeśli jednak widzisz tylko małą koronę, jak możesz być tak zwyczajny? Japońskie zegarki kwarcowe kiedyś utrudniały europejski przemysł zegarmistrzowski ze względu na ich dokładność i niski koszt. Teraz zegarki Nissana reprezentowane przez Grand Seiko rozpoczęły nową rundę uderzenia na starszego brata w Europie. Tym razem pole bitwy jest mechaniczne Dziedzina zegarmistrzostwa.

Grand Seiko, znana z wysokiej dokładności, ma historię półwiecza. Jej seria przyjmuje prostą konstrukcję z trzema pinami. Co najwyżej dodatkowy wskaźnik jest dodawany do funkcji drugiej strefy czasowej lub dodawane jest okno daty dla funkcji kalendarza. Jego czytelność jest łatwa do odczytania. Bardziej odpowiedni do codziennego użytku. Nazwa „Seiko’ musi być dokładnie taka sama. Tnąca powierzchnia wskaźnika jest starannie tworzona przez rzemieślnika, aby był jak najbardziej gładki. Optymalny kąt uzyskany po testowaniu może zapewnić dokładne odczyty w dowolnym momencie. Mówi się, że unikalna metoda polerowania ściernic Ping pochodzi z kutego miecza samurajskiego, który odzwierciedla również doskonałe dziedzictwo historii i nowoczesności. W połączeniu z faktem, że Japonia i Chiny mają pasek wody, mają podobny gust estetyczny, a ich niski i prosty design jest bardziej rozpoznawany przez Chińczyków.
Zegarek SEIKO z limitowanej edycji Grand Seiko
Arcydzieło ludzi: seria Malton z limitowanej edycji Malton160

Po tym, jak seria Le Locle firmy Tissot zasadniczo przekształciła się w standardowe wyposażenie dla nowoprzybyłych w miejscu pracy, być może jest to wybór zegarka Morris, który pojawił się w Chinach w latach 40. XX wieku. Chociaż jest inny, kultowy dotyk czerwieni zapewni nowym przybyszom miejsce pracy Dajesz specjalne szczęście. Dlaczego każdy zegarek cierny z odrobiną czerwieni? Odpowiedź ma od nas 26 lat.

Wcześniej bardziej martwiłem się działalnością charytatywną Marmota. Dopóki wypełnisz osobisty numer seryjny wygrawerowany na odwrocie skrzynki, właścicielem każdego Marmota będzie „Fundacja Matki Ziemi w Szwajcarii” Projekt „With children” przyczynił się 8 franków szwajcarskich. Firma z poczuciem odpowiedzialności za świat, prawdopodobnie jej produkty będą również odzwierciedlać podstawowe wartości firmy. Kiedy odpowiedź zostanie ujawniona, być może przekażemy ten zegarek, który towarzyszył naszym bujnym latom w miejscu pracy, następnemu pokoleniu. Być może wkrótce wejdą do społeczeństwa. Jest to bardzo interesujące.

Zobacz eksperta Yi Rong Shu nr 3: Oglądanie rzeczy ze mną

Jak oceniać zegarek, jest ostatnią lekcją tego eksperta od zegarków, Yi Rongshu. W ocenie nie ma złotej reguły, a nigdy nie wypowiedzenie określonego zdania z pewnością sprawi, że Twoi znajomi poczują, że masz wyjątkowe spostrzeżenia. Ale wciąż istnieje kilka sposobów, aby uczynić Cię trochę przydatnym, gdy patrzysz na zegarek. Estetyka zegarków dzieli się głównie na piękno zewnętrzne i piękno wewnętrzne. W przypadku zewnętrznego piękna przedmiotem oceny jest styl projektowania powierzchni, użycie materiałów i połączenie różnych materiałów.

Ponieważ producenci różnych rozmiarów wypuszczają co roku dużą liczbę różnych zegarków, pamiętaj, że poszczególne modele każdego modelu często robią więcej przy mniejszym poziomie. Lepiej jest poświęcić trochę czasu na zapoznanie się z nazwami komponentów zegarka. Ponieważ nazwy te są stałe, różne modele są kombinacją różnych części. Weźmy za przykład wskazówki: przednie igły nożowe Jakodro, igły Hermes Arceau, igły Seiko Crown Prince, igły gruszkowe Glashütte, igły Rolex Mercedes i słynne igły Breguet są nieograniczone. .
Tissot Smartwatch

Jeśli potrafisz rozpoznać różne wzory do polerowania (Glasutti, Sun, Paris Studs, Fish Scales, Wavy) z tyłu zegarka, na pewno sprawi, że ludzie będą wyglądać inaczej. Wewnętrzne piękno zegarka znajduje odzwierciedlenie głównie w mechanicznym mechanizmie, który różni się od piękna zewnętrznego, oprócz dekoracyjnego i bardziej funkcjonalnego piękna. Złożony jak tourbillon, łańcuch sezamowy, prosty jak koło wyważające, precyzyjny tuner, dokładny typ to tylko podstawowy wymóg, jeśli zasada działania zostanie wyjaśniona bardziej szczegółowo. Gratulacje, wszedłeś w strumień technologii.
Plastikowy zegarek Hollow Tissot Art

W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy jest to piękno zewnętrzne, czy piękno wewnętrzne, to, co widzisz, jest tym, co dostajesz i musi być subiektywne. Jak to ujął Wang Guowei: „Jest moje królestwo, a kiedy patrzę na rzeczy, wszystko jest w moim kolorze”. Niezależny zegarmistrz Philip Duffer powiedział: „Czas jest jak prom, nikt nie może zatrzymać tempa czasu. Możemy cieszyć się czasem dzięki hobby i pracy. Niewielu ludzi naprawdę potrzebuje czasu, nie kupuj zegarków na czas, ty Nie uzyskasz zadowalającej dokładności. Teraz możemy zobaczyć czas w telewizji, samochodach, telefonach komórkowych, komputerach. Zakup zegarka służy do innych celów, takich jak dekoracja, na przykład upiększanie życia ”. Niezależnie od tego, czy jest to haker w oczach innych, czy nowicjusz, kiedy podnosisz nadgarstek i wskazujesz jej i przyjaciołom, aby przywołali przeszłość, którą razem doświadczyłeś, jest to twój najbardziej wyjątkowy wgląd.

Guo Fucheng Prezentuje Nową Serię Compaq Conquest Classic Na Longines Hong Kong International Jockey Championship

Hongkong, 5 grudnia 2012 r. – Tor wyścigowy Happy Valley w środę był świadkiem dwóch wspaniałych chwil na boisku i poza nim. Międzynarodowe mistrzostwa dżokejów Longines rywalizują o mistrza Joao Moreirę, a elegancki ambasador Longines Guo Fucheng zaprezentował nowy model marki, Compaq Conquest Classic.

Guo Fucheng przyznał czasomierz mistrzowi Longines International Jockey Championship Joao Moreira.

   Pojawienie się eleganckiego ambasadora Longines Guo Fuchenga sprawiło, że tor wyścigowy był olśniewający, a następnie ogłosił najnowszy zegarek Longines Conquest Classic. Jako właściciel koni i entuzjasta wyścigów konnych, Guo Fucheng lubi oglądać i komentować zawody. Seria Compaq Conquest Classic dołącza do rodziny Longines. Wraz z drugą serią marki, dzięki jej elegancji, ustanowiono globalną reputację i sukces Longines. Ten nowy produkt jest również przeznaczony dla obserwatorów wyścigów konnych na całym świecie. Podzielmy się ekscytującymi momentami słynnych wyścigów konnych, od Hongkongu po Chantilly, a następnie z Dubaju do Royal Ascot Jockey Club.
    W środę wieczorem na Longines International Jockey Championships w Happy Valley Racecourse w Happy Valley w Hongkongu Joao Moreira (Singapur) zdobył mistrzostwo w 4 rundach z 24 punktami i wygrał pierwszą nagrodę w wysokości 500 000 dolarów w Hongkongu. Darmowy zegarek Conquest Classic. Zac Purton (Hongkong) zajął drugie miejsce z 18 punktami, a Ryan Moore (Wielka Brytania) zajął trzecie miejsce z 12 punktami. Dwunastu światowej klasy dżokejów rywalizowało w czterech rundach rywalizacji o najwyższy wynik.

Longines Elegant Ambassador Guo Fucheng nosi zegarek Compaq L2.785.5.76.7

   Zwycięzca wygrał zegarek Conquest Classic zaprezentowany przez Longines Elegant Ambassador Guo Fucheng, a drugie i trzecie miejsce zajęli odpowiednio Kevin Rollenhagen, prezes Swatch Group (Hong Kong) Ltd. oraz Juan-Carlos Capelli, wiceprezes i dyrektor marketingu międzynarodowego Longines. Trofeum klepsydry latające skrzydło przyznane przez pana

Longines Companion Series Męski zegarek ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota L2.785.5.76.7

   Po raz pierwszy Longines jest sponsorem tytularnym i oficjalnym chronometrażystą Longines International Jockey Championship, jednego z najbardziej sensacyjnych wyścigów w sezonie wyścigowym w Hongkongu. Pasja Longines do sportów jeździeckich sięga 1878 roku, kiedy Longines wyprodukował stoper z chronografem z wygrawerowanym na nim jeźdźcem. Ten zegarek był uwielbiany przez jeźdźców i miłośników jeździectwa na torze w 1881 r. Może dokładnie mierzyć czas do sekundy, aw 1886 r. Był szeroko stosowany przez sędziów sportowych w Nowym Jorku. Ponadto w 1926 r. Longines był pierwszym oficjalnym chronometrażystą podczas międzynarodowego koncertu Concours Hippique w Genewie. Sporty jeździeckie, w których dzisiaj uczestniczy Longines, obejmują wyścigi konne, tor przeszkód i wyścig wytrzymałościowy. Marka Longines jest również bardzo dumna z udziału w najbardziej prestiżowych wyścigach koni płaskich, takich jak Prix de Diane Longines, Puchar Świata w Dubaju, Katar Prix de l’Arc de Triomphe , Royal Ascot, HH The Emir’s Trophy prezentowane przez Longines, Longines Hong Kong International Races, Longines Singapore Gold Cup ( Złoty Puchar Longines w Singapurze, Karnawałowy Puchar Melbourne, Long Premio Longines, Longines Handicap de las Américas, Longines Lydia Grand Prix Tesio Longines Lydia Tesio), Longines Grosser Preis von Baden (Longines Grosser Preis von Baden) i Kentucky Derby (Kentucky Derby).

Ceremonia wręczenia nagród dla międzynarodowych mistrzostw dżokejów Longines odbędzie się na torze wyścigowym Happy Valley.

   Dodanie nowej serii Compaq dodaje piękny widok do klasycznej kolekcji Longines i zapewniło jej reputację i sukces na całym świecie. Ten zegarek ma średnicę 40 mm i ma stalową i różowozłotą kopertę oraz bransoletę z wbudowanym mechanizmem mechanicznym L619. Srebrna tarcza jest wygrawerowana 3 cyframi arabskimi i 9 świetlistymi małymi skalami, wyświetlającymi godziny, minuty i sekundy, a okno wyświetlania daty znajduje się o godzinie 3. Podobnie jak wszystkie modele z serii Compaq, ten zegarek jest wodoodporny do 5 atmosfer i ma spiralny tył z szafirowym kryształem.

Wgląd W Tajemnicze Królestwo Cartier Rotonde De Cartier Tajemniczy Zegarek Hollow

Zegarmistrzostwo Cartiera CARTIER zawsze dawało ludziom różne wrażenia i punkty pamięci, takie jak pochodzenie projektowania zegarków, kunszt jubilerski, który płynnie integruje się z zegarmistrzostwem, niezwykle skomplikowane kunsztowanie serii Fine Watchmaking i tak dalej. Wśród różnych zegarków marki tajemniczy wyświetlacz, który na pierwszy rzut oka sprawia, że ​​ludzie czują się dziwnie i niepowtarzalnie, jest zdecydowanie jednym z najbardziej charakterystycznych kunsztów marki. Cartier wcześniej przyniósł tę technologię zegarmistrzowską, która jest na skraju zagubienia, z powrotem do ołtarza i nie zminimalizował etapu tajemniczego pokazu do zegarków. Z jednej strony odzyskał prestiż wczesnych wynalazków marki, która była również znana na całym świecie. Świat jest zdumiony, że oryginalny zegarek może mieć tak magiczny styl i piękny wygląd wyświetlacza czasu.

Coraz więcej tajemniczych manifestacji
Od czasu tajemniczego zegarka „renowacja” Cartier prawie co roku wprowadzał innowacje w tej podstawowej strukturze. Na przykład w 2017 roku marka ponownie przełamała wyobraźnię ludzi i uruchomiła czas na trzy pytania Rotonde de Cartier, kiedy po raz pierwszy połączyła się z funkcją trzech pytań Podwójny tajemniczy zegarek tourbillon, oprócz połączenia różnych złożonych funkcji, zegarek jest bardzo świeży, a jego innowacja w zakresie funkcji trzech pytań jest również imponująca, w tym zwiększenie punktu połączenia między ruchem a obudową w celu zwiększenia efektu rezonansu, Zastosowanie kwadratowych gongów do interpretacji do 8 rodzajów podtekstów oraz kwadratowych gongów do kontrolowania uderzającego zakresu młotów w celu utrzymania spójnej długości dźwięku itp., Wszystko to można zobaczyć w doskonałości zegarmistrzowskiej marki. Ponadto nadal jest bohater, który zostanie przedstawiony w tym artykule – po raz pierwszy z szkieletowym traktowaniem i tajemniczą manifestacją szkieletowego zegarka Rotonde de Cartier z tajemniczą godziną, który po raz kolejny przenosi tę dawną sztukę manifestacyjną do nowej krainy.

W ciągu ostatnich kilku lat Cartier wykazał się determinacją w kontynuowaniu tajemniczego zegarka, rozszerzając fantastyczne efekty wizualne, które ograniczono do podstawowego wyświetlacza, na bardziej złożone funkcje. W 2017 roku marka kontynuowała integrację tajemniczego wyświetlacza z tourbillon i funkcją trzech pytań. Po pierwsze, stwórz najbardziej złożony tajemniczy zegarek w historii

Cartier opracował tajemniczy zegar o nazwie Model A. w 1914 r. Większość korpusu i tarczy jest przezroczysta, a jedynie ramka i pierścień skali ozdobione są emalią, wzorami liści laurowych i diamentami. Sprytna konstrukcja szafirowego klipu dysku z rękami sprawia, że ​​dłonie wydają się unosić na zegarze.

Tajemniczy zegarek pojawia się ponownie od 2013 roku
Cartier został zainspirowany magicznym zegarem wymyślonym przez znanego XIX-wiecznego maga Jean-Eugène Robert-Houdin w 1912 r. I opracował wskazówki godzinowe i minutowe oraz oś pociągu kołowego. Zegarowy zegar stołowy na szklanej tarczy z poszarpanymi metalowymi krawędziami (pierwszy zegar stołowy marki to znany tajemniczy zegar Model A. Obecnie zebrał prawie 20 tajemniczych dzieł zegarowych i stał się ważnym składnikiem odżywczym dla nowoczesnego zegarmistrzostwa). Przesuń wskaźnik przez dysk, aby stworzyć magiczną scenę, w której wskaźnik wydaje się unosić na tarczy zegara i działać autonomicznie! W 2013 r. Cartier prześledził ważny kamień milowy tego stworzenia zegarka i uruchomił dwa dzieła tajemniczego podwójnego zegarka tourbillon Rotonde de Cartier i tajemniczego zegarka jednym tchem, który jest bardziej zgodny z tradycyjnym tajemniczym wrażeniem zegara, pozwalając na wyświetlanie wskazówek godzin i minut Unosi się i unosi na rogu płyty czołowej; podobnie jak w przypadku tego pierwszego, ołtarz po raz pierwszy jest rewolucyjnym dziełem, które stosuje tajemnicze urządzenie do obrotowego tourbillon. W kolejnych latach Cartier stopniowo rozszerzył tę tajemniczą manifestację na stałego członka serii Fine Watchmaking, a oprócz dwóch arcydzieł, które stworzyły nowy szczyt tajemniczego zegarka w 2017 roku, w rzeczywistości istnieją również niebiańskie ruchy tajemnicze postacie pchane do 2016 roku. Ten bezprecedensowy styl koła zamachowego, czarujący tradycyjny kunszt nie tylko pojawia się na nowo przed oczyma ludzi, ale także ma bardziej kolorowy wygląd.

Zegarek Mysterious Hour pojawił się w pierwszym „przywróceniu” Cartiera w 2013 roku, ale tym razem marka dalej wydrążyła części wokół tajemniczej tarczy, pokazując, że Cartier jest zaznajomiony z tajemniczą technologią wyświetlania.

Hollow out + tajemnicza świeżość
Nowy zegarek szkieletowy Rotonde de Cartier Mysterious Hour, który został wydany w 2017 roku, można zobaczyć na pierwszy rzut oka dzięki tajemniczemu zegarkowi Rotonde de Cartier wyprodukowanemu 13 lat temu. Ujawnia elegancję i dyskretną szlachetność. Oprócz tajemniczej tarczy godzinowej i minutowej, która jest mimośrodowa w kierunku godziny 9 na płycie czołowej, największą różnicą jest to, że Cartier korzysta z szerokiego zakresu obróbki wgłębnej, która pozwala komponentom ruchu pojawiać się przed oczami użytkownika niemal bez zastrzeżeń. Proces drążenia ma coraz więcej stylów pojawiających się w dzisiejszym ołtarzu zegarków, ale Cartier po raz pierwszy spróbował tego tradycyjnego procesu dekoracyjnego w 2009 roku, aby ustanowić własną unikalną estetykę – zaprojektowany został most wspierający ruch Celowo powierzono mu zadanie służenia za znacznik czasu, a kiedy Cartier przeszył ruch, pozostawił również most, który mógłby tworzyć zarys cyfr rzymskich, biorąc pod uwagę podwójną wartość estetyki i praktyczności.
Pomysłowy design wydrążonego tajemniczego zegarka
Pierwotnie w ludzkich pomysłach, aby zachować konstrukcję specjalnej struktury ruchu, tajemnicze urządzenie wyświetlające często odsłaniało tylko „tajemniczą” stronę, a reszta struktury ruchu musi być idealnie ukryta, aby uniknąć podejrzeń o złamanie trzonu. Jednak Szkieletowy Zegarek Rotonde de Cartier zwrócił się przeciwko trendowi i odsłonił sam ruch, ale jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz, że obwód tarczy godziny i minuty jest sprytnie pokryty pierścieniem skali minutowej. Mechanizm przekładni na krawędzi szafirowego kryształu wafla dedykuje precyzyjne myślenie projektowe, które ujawnia się coraz lepiej. W porównaniu z tajemniczym zegarkiem Rotonde de Cartier, niektóre elementy płyty czołowej w nowym dziele również zostały nieznacznie zmienione, na przykład słowo „KOSZYK” pierwotnie na górnej poziomej linii skali czasu 3 godziny zostało przesunięte powyżej pierścienia skali minutowej, a pierścień skali Dwie górne i dolne dwie linie ramy są również usuwane, dyskretnie odzwierciedlając opływowy wzór wydrążonego wzoru (w tym rzymskie skale czasowe nie są już wypełnione kolorem, a jedynie wrażenie szkieletu ruchu).

Zegarek Mysterious Hour pojawił się w pierwszym „przywróceniu” Cartiera w 2013 roku, ale tym razem marka dalej wydrążyła części wokół tajemniczej tarczy, pokazując, że Cartier jest zaznajomiony z tajemniczą technologią wyświetlania.

Oczywiście, Rotonde de Cartier Mysterious Hour Skeleton Watch to nie tylko przebicie poprzedniego mechanizmu 9981 MC, może ewoluować w mechanizm 9983 MC, który jest obecnie na zegarku. W rzeczywistości, nowy tajemniczy mechanizm Cartiera Specyfikacje, takie jak 192 części, średnica ruchu 36,7 mm, grubość ruchu 6,12 mm itp. Są bardziej złożone i nieco większe niż ruch 9981 MC. Oczekuje się, że wynika to z pustej konstrukcji, aby wzmocnić stabilność ruchu Ze względu na zastosowane odpowiednie środki częstotliwość trzęsienia ziemi (4 Hz) i przestrzeń rezerwy mocy (48 godzin) są takie same jak w poprzedniej pracy, a my staramy się zachować zegarek, pokazując ucztę wizualną, której nigdy wcześniej nie widzieliśmy. Jako czysta esencja dokładnego i stabilnego pomiaru czasu.

Szkieletowy zegarek Rotonde de Cartier Skeleton Mysterious Hour

Materiał palladowy / 9983 MC ręcznie nakręcany ruch / Tajemniczy czas i tajemniczy wyświetlacz minut / Szafirowy kryształ / Wodoodporny 30 metrów / Średnica 42 mm

Longines Soimia Saint-imier Series: Born To Source Of Watchmaking Essence

Od czasu założenia w Saint-Imier w 1832 r. Longines zbudował niezwykle bliskie stosunki z tą wioską, która jest uważana za źródło założenia i rozwoju firmy. Jako jedyna firma zegarmistrzowska założona i wciąż działająca w Saint-Imier, Longines zawsze przestrzegała swoich wartości: tradycji, elegancji i sportu. Dzisiaj Longines wprowadza na rynek serię zegarków nazwanych na cześć Saint-Imiera, czyli niezwykłych modeli mechanicznych, które wyrastają z żyznej gleby, która zrodziła wspaniałą i czystą tradycję zegarmistrzowską.

 Kolekcja Longines Somia Saint-Imier jest zainspirowana miejscem narodzin długiej tradycji marki w branży zegarmistrzowskiej. W 1832 r., W dolinie głęboko w szwajcarskiej jurasie, mała wioska o nazwie Saint-Imier stworzyła markę, która stała się znana dzięki latającemu klepsydrze – Longines. Longines od samego początku odgrywał kluczową rolę w życiu Saint-Imiera, a ta mała górska wioska rozwinęła się w centrum zegarmistrzowskie. W rezultacie los Longines jest ściśle powiązany z miejscem Saint-Imie r. Dziś ta długotrwała relacja jest wzmocniona niezwykłą serią czasomierzy wyposażoną w mechanizm mechaniczny, serią Longines Saint-Imier.

 Kształt etui z serii Longines Saint-Imier jest wspólnym głównym elementem całej serii, a jego konstrukcja inspirowana jest modelem z 1945 roku. Płynne linie i występy niezależne od obudowy zapewniają tym nowym produktom doskonałą równowagę między klasycznym a nowoczesnym designem. Kolekcja Longines Saint-Imier obejmuje modele wyświetlające godziny, minuty, sekundy i daty, a także modele chronografów, a także retrogradację na cztery ręce oraz fazę dnia, nocy i księżyca. Wszystkie modele z tej kolekcji są wyposażone w mechanizm mechaniczny, który można oglądać przez przezroczysty tył szafirowego kryształu.

 Zegarki, które mogą wyświetlać godziny, minuty i sekundy i mają datę wyświetlaną o godzinie 3, są dostępne w stali nierdzewnej lub pomiędzy stalą a różowym złotem lub różowym złotem. Dostępne w średnicach 26 mm, 30 mm, 38,50 mm i 41 mm, każdy gość może wybrać taki, który idealnie pasuje do nadgarstka. Tarcza ma czarną, srebrną lub białą masę perłową z diamentowymi momentami, a świecące wskazówki ułatwiają czytanie. Aby dopasować tarczę, niektóre zegarki z tej serii mają czarne lub brązowe paski ze skóry aligatora, a niektóre są wykonane ze stali nierdzewnej lub ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, wszystkie ze składanymi klamrami zabezpieczającymi.
 Model chronografu jest wyposażony w mechanizm kolumny koła L688.2, który został opracowany i wyprodukowany wyłącznie przez ETA dla Longines. Koperta ze stali nierdzewnej lub koperta ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, dostępna również w kolorze różowego złota, o średnicach 39 mm i 41 mm. Srebrna lub czarna tarcza wskazująca godziny i minuty, małe sekundy o godzinie 9, okno wyświetlania daty i funkcja stopera: centralne sekundy, 30-minutowa tarcza skumulowana o godzinie 3, 12-godzinna tarcza skumulowana o godzinie 6 . Chronografy są wyposażone w czarny lub brązowy pasek ze skóry aligatora lub bransoletę ze stali nierdzewnej lub stali i różowego złota ze składanym zapięciem zabezpieczającym.

 Kolekcja Longines Saint-Imier ma również topowy model ucieleśniający istotę zegarmistrzostwa Longines: ten zegarek ma średnicę 44 mm i jest wyposażony w mechanizm E70 L707, który został specjalnie opracowany i wyprodukowany dla Longines. Srebrna lub czarna tarcza z 12 cyframi arabskimi i funkcją retrogradowania na cztery ręce (wyświetlanie wstecznego dnia o godzinie 12, wyświetlanie wstecznego datowania po prawej stronie tarczy, wyświetlanie wstecznej strefy czasowej 24-godzinnej po lewej stronie tarczy oraz 6 Mała wskazówka sekundowa w pozycji godziny) oraz funkcja wyświetlania faz dnia, nocy i księżyca. Te unikalne modele są wyposażone w czarne lub brązowe pasy aligatora lub bransoletki ze stali nierdzewnej, wszystkie ze składanymi klamrami zabezpieczającymi.

Longines Longines
 Longines zostało założone w Somii w Szwajcarii w 1832 r. W 2012 r. Ugruntowane i wyrafinowane kunszt Longines osiągnął swój blask od 180 lat. Nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałych osiągnięć sprawiło, że marka stała się wyłącznie zegarmistrzowskim. Specjalizacja Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały jako oficjalny sędzia mierzący czas Mistrzostw Świata i partner Międzynarodowej Federacji Sportowej. Marka od dawna wspiera eleganckie sporty jeździeckie i nawiązała z nim piękne i bliskie relacje. Longines jest znaną marką Swatch Group, wiodącego światowego producenta zegarków. Znana z tworzenia znakomitych zegarków, ta marka, oznaczona klepsydrą w kształcie latającego skrzydła, jest teraz dostępna w ponad 130 krajach na całym świecie.

Innowacje W Podwójnej Strefie Czasowej Docenienie Breguet Classique 5727 Zegarek

Breguet Classicique Hora Mundi to pierwszy mechaniczny zegarek z systemem natychmiastowego przeskoku strefy czasowej z zsynchronizowanym wyświetlaniem daty, dnia / nocy i miasta. Kiedy pojawił się w 2011 roku, natychmiast wzbudził entuzjazm mediów.

    Tarcza 2016 rezygnuje z oryginalnego kształtu ziemi, a posrebrzana złota tarcza ozdobiona jest ręcznie grawerowanym wzorem „Paris Stud”. Pomiędzy pozycjami godziny 3 i 4 znajduje się 24-godzinny wyświetlacz, ozdobiony dwoma różnymi grawerowanymi wzorami kwiatowymi, górna część to wzór płomienia, grawerowana jest niewidoczna sygnatura Breguet, dolna część to wzór falowy, a numer zegarka jest rzeźbiony.

    Okrągła satynowa szczotkowana obudowa z klasycznymi igłowymi wydrążonymi dłońmi ze stali niebieskiej ze stali Breguet delikatnie obraca się wokół cyfr rzymskich, aby wyraźnie wskazać godziny i minuty. Model Breguet Classicique Hora Mundi różni się od innych zegarków GMT lub podwójnych stref czasowych i ma tylko wskazówki godzin i minut, bez małej tarczy.

   Jedyny zestaw rąk jest podłączony do mechanicznego urządzenia pamięci pod tarczą, które może rejestrować czas dwóch miejsc jednocześnie. Dzięki temu możesz łatwo przełączać się między domową strefą czasową a inną strefą czasową, wyświetlając czas w dowolnej z tych stref czasowych w razie potrzeby.

   Po zmianie zegarków Breguet Classicique Hora Mundi z jednej pamięci do drugiej, data i dzień, noc lub 24-godzinne informacje zsynchronizowane za pomocą kalendarza „śledzenia” również się zmienią. Nie ma to wpływu na szybkość czasomierza, a system stop-sekund służy do zapewnienia dokładnego zachowania czasu podczas procesu przełączania czasu.

Podsumowanie: Zegarek Classique Hora Mundi 5727 ma średnicę 44 mm, a koperta ma grubość 12,6 mm, czyli cieńszą niż Classique Hora Mundi 2011 o grubości 13,55 mm. Dostępny w 18-karatowym różowym i białym złocie, ma szafirową obudowę i szereg precyzyjnych elementów, w tym okrągłą cienką ramkę, delikatną kopertową obudowę zewnętrzną i przyspawane występy.
    Aby uzyskać więcej informacji na temat Baselworld 2016, proszę zablokować zegarek domu Baselworld:.

Nauczy Cię, Jak Znaleźć Zabytkowe Zegarki W Szwajcarii

Mówiąc o Szwajcarii, ludzie zawsze myślą o zegarach. Siła, jakość i reputacja szwajcarskiego zegarmistrzostwa są rozpoznawane przez świat. Szwajcarskie zegarki i zegary wydają się wiecznymi legendami, przekraczają czas, przekraczają granice i świecą w każdym zakątku świata. Kiedy przyjedziesz do Szwajcarii, królestwa zegarków, jak możesz nie znaleźć zabytkowego zegarka?
   Studiując i pracując w Szwajcarii, zwykle mam do czynienia z zegarami i zegarkami, zmęczonymi i szczęśliwymi, i relaksuję się trochę w weekendy. Mój sposób relaksu wciąż związany jest z zegarkami i zegarami, a mianowicie z wizytą na rynku zegarków antycznych. Odwiedziłem wiele razy i stopniowo zdobywałem doświadczenie i stopniowo pogłębiałem znajomość szwajcarskich zegarów antycznych. Tutaj możesz nie tylko znaleźć swoje ulubione zabytkowe zegary, ale także dowiedzieć się o historii i kulturze zabytkowych zegarów i wiele zyskać.
   Każde miasto w Szwajcarii ma stały bazar, który niekoniecznie jest profesjonalnym bazarem na zegary i zegarki, a jego zawartość często obejmuje wszystko, od porcelanowego szkła, książek i albumów po różne pamiątki i codzienne potrzeby. Profesjonalne rynki zegarków nie są powszechne, na przykład podczas Basel Watch and Jewellery Show wymiana giełd zegarków odbywa się w niedziele. Jest to także tylko raz w roku dla Bazylei. Oczywiście taka profesjonalna wymiana zegarków i targów odbędzie się również w innych miastach europejskich, w zasadzie raz w roku w różnych miastach.
   Zanim wejdziemy na rynek zegarków z antykami, musimy najpierw dostosować naszą mentalność. Dlaczego tak mówisz? Ponieważ nie prowadzimy działalności, nie myślimy o wybieraniu dużych wycieków. Bardzo miło jest docenić obszerne i głębokie antyczne zegary, a jednocześnie znaleźć swoje ulubione przedmioty w rozsądnych cenach. Na dojrzałych bazarach zegarków i zegarków w Europie trzeba zachować mentalność zbierania dużych wycieków i wzbogacania się.

   Przyjrzyjmy się tegorocznemu targowi zegarków zabytkowych w Bazylei, który znajduje się na 4. piętrze biurowca w pobliżu ratusza w budynku z czerwonego piaskowca w Bazylei. Na dole widać mniej zauważalny billboard. Wcześniej zwykle trzeba było kupić bilet, który kosztuje około 12 franków szwajcarskich (cena biletu jest nieznacznie dostosowywana co roku). Po dokonaniu płatności dyrygent zawiąże kolorowy pasek na nadgarstku lub stuknie znaczek, abyś mógł swobodnie wchodzić i wychodzić.

   Istnieją nie tylko zabytkowe zegary w różnym wieku, ale także duża liczba zabytkowych narzędzi zegarowych. Jeśli wchodzisz w świat antycznych zegarów po raz pierwszy, fascynują Cię olśniewające zegary i nie wiesz od czego zacząć.

Gdy otworzysz kolejne drzwi, głowa pulsuje, jakby wkraczała w świat antycznych zegarów
   W tej chwili musisz zachować jak najspokojniejszy nastrój, a następnie powoli i uważnie obserwować wszystkie zegary. Jeśli przygotowałeś się przed przyjazdem, na przykład lubisz zegarki kieszonkowe, zegarki lub antyczne zegary, możesz poszukać typu, który ci się podoba.

   Niektórzy powiedzą, że nie są profesjonalistami i boją się kupować fałszywe zegarki antyczne lub zegarki modyfikowane. Nie martw się o to. Na takim międzynarodowym rynku zegarków z antykami prawdopodobieństwo fałszywych zegarków jest dość niskie, ponieważ ci biorący udział w handlu dealerzy w zasadzie co miesiąc utrzymują takie rynki w różnych krajach, więc personel jest bardzo stabilny. Jeśli osoby te sprzedają fałszywe zegarki, zostaną zdyskwalifikowane, gdy raport je potwierdzi. Oczywiście nie mogę powiedzieć absolutnie nic, ale jest pewne, że prawdopodobieństwo zakupu fałszywego zegarka jest bardzo niskie.
   Jeśli chodzi o zmodyfikowany zegarek, wszyscy rozumieją inaczej. Moje osobiste rozumienie jest takie: dopóki ruch i obudowa są oryginalne, jest to do przyjęcia. Jeśli chodzi o szkło stołowe (szkło zabytkowego zegarka jest zwykle szkłem akrylowym), to czy wskaźnik zostanie odnowiony lub wymieniony, czy oryginalny dysk zostanie odnowiony, nie będę się tym przejmować. Ponieważ jest to zegar zabytkowy, ma zwykle historię co najmniej kilku dekad i historię setek lat. W tym okresie występują różne problemy, takie jak uderzenia, uszkodzenia i ślady długotrwałego użytkowania, dlatego konserwacja jest niezbędna. Nieuchronnie zostanie wymieniony lub odnowiony. Oczywiście nierozsądne jest żądanie tych zabytkowych zegarów według standardów nowoczesnych, zupełnie nowych zegarków. Bardziej wymagający przyjaciele zegarków nie muszą się zbytnio martwić, ponieważ na takich rynkach oryginalne oryginalne zabytkowe zegary nadal stanowią ogromną większość.

   Być może największą troską dla wszystkich jest cena. Na bardziej dojrzałym rynku, takim jak Europa, trudno znaleźć duży wyciek. Jednak ze względu na różnice w Azji i Europie niektóre zabytkowe zegary nadal mają możliwość wykrycia niewielkich wycieków. Większość handlarzy antykami uczestniczących w bazarze pochodziła z Europy, a kilku z Bliskiego Wschodu lub Indii. Postawy i oferty większości ludzi są bardziej szczere i uczciwe i rzadziej mówią o lwie lub cię odcinają. Jako nasi klienci możemy odpowiednio się targować. Oczywiście, istnieją pewne sztuczki przynoszące kontrofertę, takie jak przywitanie się z nimi najpierw i grzecznie, kiedy masz ochotę na jeden z zegarów, możesz przyjrzeć mu się za zgodą, jeśli masz pozwolenie Jeśli w zegarku występują jakiekolwiek defekty, np. Czy wygląd jest uszkodzony, czy wadliwy, możesz poprosić antykwariusza o otwarcie tylnej pokrywy i sprawdzenie wewnętrznego stanu mechanizmu. Zasadniczo zgodzą się otworzyć tylną pokrywę. Po dokładnej obserwacji możesz powiedzieć sprzedawcy, że to naprawdę ci się podoba, ale są pewne wady w wyglądzie lub ruchu, a szczególnie stresujesz się, że musisz zapłacić dodatkowe pieniądze za naprawę i konserwację przez fachowca, a także zrobić dobrą naprawę i konserwację tych zabytkowych zegarów Droższe. Mam więc nadzieję, że antykwariusz da mi lepszą cenę. Ogólnie rzecz biorąc, właściwa kontroferta może w końcu zostać zawarta. Gdy spotkasz sprzedawcę, który nie chce się kontrofertować, możesz tymczasowo udać się w inne miejsce, aby ją zobaczyć. Po zamknięciu ostatecznego rynku możesz spróbować o niego walczyć. Być może zdarzył się wypadek. Żniwa
   Czy ktoś zapyta, jaka jest odpowiednia kontroferta? Zasadniczo bardziej odpowiedni jest zakres od około 15% do 20%, pod warunkiem, że druga strona nie ostrzy noża zbyt szybko. Niektórzy handlarze antykami mogą mieć różne ceny za zapytania chińskie lub europejskie. Oczywiście jest kilka powodów. Oczywiście jest kilku pozbawionych skrupułów handlarzy antykami. Celowo ścięliśmy sobie naszych obywateli, oczywiście, są też inne powody. Niektórzy rodacy niewiele wiedzą o europejskiej kulturze bazarów, uważają, że to Shanghai Qipu Road lub Beijing Xidan Market. Na przykład, gdy rodak wszedł na bazar, obserwował zegar i poprosił o cenę. Sprzedawca powiedział, że frank to 1200 franków szwajcarskich, a kolega powiedział, że ma maksymalnie 200 franków szwajcarskich. Jego twarz nagle się zmieniła, a jego stosunek do innych chińskich rodaków, którzy tam poszli, był oczywiście nie przyjazny. Właściwa kontroferta jest w porządku, tylko nie idź za daleko. Ponadto, dla przypomnienia, większość tych rynków to transakcje gotówkowe i nie ma wielu antykwarycznych dealerów obsługujących płatności kartą kredytową, dlatego konieczne jest posiadanie większej ilości gotówki.
   Niektórzy ludzie wciąż mówią, że są trochę biali. W przeciwieństwie do starszych przyjaciół, wiedzą dużo o zegarach i zegarkach i znają rynek zegarów antycznych. Nic nie rozumieją. Są tylko skojarzeniem pozorów. Czy oni nie kupują zabytkowych zegarków? W rzeczywistości dla Xiaobai zwiedzanie rynku zegarków antycznych to proces poznawania i poznawania historii i kultury zegarków. Jeśli podoba ci się zegarek, który ci się podoba, zaleca się, aby Xiaobai mógł kupić zegar zabytkowy, który jest bardziej przystępny cenowo, a także odpowiedni Kontrofertę, możesz kupić sztukę.

   Od spacerów rano do końca popołudniowego rajdu, moi przyjaciele i ja zanurzyliśmy się w świat zabytkowych zegarów, a nawet zapomniany lunch. Dla mnie za każdym razem, gdy przyjadę na taki rynek, zawsze będzie Żniwa Niezależnie od tego, czy jest to sam zegarek, czy historia i kultura zegarka, zawsze przynosi wiele korzyści. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest pomoc małym przyjaciołom, niezależnie od tego, czy jest to jakość oglądania, czy cena rynkowa, mam nadzieję, że przyniosę im pomoc. W końcu „muzyka solowa nie jest tak dobra jak muzyka publiczna”.

Luksusowy Styl Prawdziwy Strzał Bao Qi Lai Bu La Wei Damski Zegarek Do Nurkowania Głębokiego

Seria zegarków nurkowych Plava ScubaTec narodziła się w 2014 roku i jest arcydziełem sportowego zegarka marki. Podczas 45. Międzynarodowego Pokazu Zegarków i Biżuterii w Bazylei 2017 Bucherer zaprezentował damski zegarek do nurkowania Plavi z dwukolorowym gumowym paskiem (model: 00.10634.23.23.11).
Obejrzyj prawdziwy strzał:

 
Zobacz szczegóły prawdziwego ujęcia:

 

   Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej o średnicy 36 mm, która zaspokaja potrzeby kobiet. Przykręcana korona jest wyposażona w podkładki naramienne i jest wodoodporna do 200 metrów. Cztery ucha są inkrustowane diamentem, a ramka ze stali nierdzewnej jest inkrustowana ceramiką w kolorze grafitu, która doskonale łączy ruch sportowego zegarka z luksusowym stylem.

   Ramkę można obracać tylko w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby uniknąć przypadkowego kontaktu. Dane techniczne są takie same jak dla każdego członka serii zegarków Plavi Deep Dive; tarcza jest ustawiona na 4 diamenty, aby zastąpić czas i liczbę zanurzania i czasu dekompresji wody. Zaznacz świetlisty biały punkt (ramka jest obrócona na prawdziwym zdjęciu).

   Tarcza jest matowo biała z falistą fakturą. Dwanaście aplikowanych znaczników godzin i trzy wskazówki są pokryte powłoką świetlną, aby zapewnić idealny odczyt nawet w nocy lub w ciemnym otoczeniu.

   Jest wyposażony w samozwijający się mechanizm CFB 1950 z centralnym wyświetlaczem godzin, minut, sekund i daty (okno wyświetlania jest ustawione na godzinę 3) i może zapewnić 38-godzinną rezerwę mocy przy pełnych ciągach.

   Jest wyposażony w dwukolorowy gumowy pasek, głównie szary, z paskiem ze skóry antracytowej, który kontrastuje z ceramicznymi detalami ramki. Projekt jest praktyczny i elegancki.

   Powyższe treści dotyczą informacji związanych z Międzynarodowym Pokazem Zegarków i Biżuterii w Bazylei w 2017 r., Przygotowanym przez pracowników przed Watch House, w przyszłości będziemy dostarczać coraz bardziej intuicyjne raporty z wystaw. Wszyscy zwracają uwagę.
Międzynarodowe Targi Zegarków i Biżuterii w Bazylei 2017 Raport Tematy

Junghans Rong Han Po Xing’s Maksymalny Rachunek – Szczególny Zegarek Sztuki I Tradycji

www.worldwatchweb.com – szwajcarski artysta, architekt i projektant Max Bill jest jedną z wiodących postaci w specyficznej szkole artystycznej w Zurychu. W latach 60. współpracował z Junghans Ronghan Baoxing w celu opracowania prostej i nowoczesnej tarczy, która jest nadal produkowana prawie nienaruszona w Junghans Ronghan Baoxing.
Ta klasyczna seria designerska rozwija się w 2010 roku w oparciu o zasady utalentowanych i znanych artystów Bauhaus: niezależność stylu artystycznego opiera się na matematyce / geometrii i cechuje się wyraźną strukturą i precyzyjnymi proporcjami.

Max Bill autorstwa junghans Chronoscope
Wprowadzenie trzech nowych zegarków mechanicznych. Wszystkie trzy zegarki – manualny, automatyczny i stoper – odzwierciedlają estetyczną prostotę tarczy i klasyczną płaską obudowę.
Źródło: Junghans
www.junghans.de
Kontakt: [chroniony przez e-mail]
(Proszę podać zegarki-for-china.com)

Beckham Jest Nowym Rzecznikiem Zegarków Breitling Breitling

Brytyjska gwiazda David Beckham David Beckham jest globalnym rzecznikiem Breitling, słynnej szwajcarskiej marki zegarków. W nowej, oszałamiającej wizualnie reklamie David Beckham doskonale interpretuje wyjątkowy świat Breitling dla Bentleya dzięki jego unikalnemu stylowi gwiazdy.

Brytyjska gwiazda David Beckham nazwał globalną twarz Breitling

Od momentu powstania w 2003 r. Breitling dla firmy Bentley jest przykładem idealnego połączenia doskonałego wykonania mechanicznego i brytyjskiego stylu. Brytyjska esencja, szwajcarska dedykacja Breitling. Elegancki styl i luksusowa jakość, klasyczny styl i szlachetny przykład, kto lepiej interpretować ten brytyjski styl niż David Beckham?

Nowa reklama została wykonana przez słynnego amerykańskiego fotografa Anthony’ego Mandlera, kręcącego na pustyni w Kalifornii

David Beckham jako nowy rzecznik prasowy serii Breitling Bentley przewodzi interpretacji tej nowej, oszałamiającej wizualnie reklamy. Ta reklama została nakręcona przez słynnego amerykańskiego fotografa Anthony’ego Mandlera i nakręcona na pustyni w Kalifornii. Melancholijny temperament Beckhama, niepowtarzalny styl i uderzający wygląd w pełni pokazują istotę serii Breitling Bentley. „Moim celem jest uczynienie Beckhama bohaterem, silnym, męskim wizerunkiem mężczyzny.” Fotograf opowiadał: „Chcę uchwycić ważne elementy, które Breitling chce przekazać, i wyraźnie przekazać te informacje Beckhamowi. Obraz i wyjątkowa osobowość ”.

Breitling dla Bentleya

Trakcja z przeznaczenia, partnerstwo zegarków Breitling Bentley i Davida Beckhama opiera się na długoterminowym wzajemnym podziwie między obiema stronami. „Powinienem być właścicielem najwcześniejszej serii Breitling Bentley.” Beckham przyznaje: „Naprawdę podoba mi się ta idealna kombinacja: wysokowydajny„ silnik ”i wspaniały indywidualny design, który reprezentuje najwyższy szwajcarski kunszt zegarmistrzowski. Zawsze byłem wielbicielem marki Breitling i jej dziedzictwa.