Wiodący Wiatr Zegarmistrzowski Bvlgari Roma Zegarek Genialny 40 Lat

Mimo że urodzony w 1975 roku, który jest pełen niekończących się zmian, zegarki z serii Bulgari Roma kładą nacisk na swoje podstawowe wartości podczas dziesięcioleci zmian: osobowość mody i nowoczesny styl. Z okazji 40. rocznicy tej serii BVLGARI uruchomił pamiątkowe zegarki Bulgari Roma Finissimo, Bulgari Roma Finissimo tourbillon, Bulgari Bulgari Solotempo i Bulgari Roma Tubogas jako hołd dla dużej legendy zegarmistrzowskiej .

 W 1975 roku Bulgari stworzył serię Bulgari Roma. Lata minęły od 40 lat, a pokolenie urodzone w tym roku osiągnęło szczyt władzy, wpływów i osiągnięć. Da Vinci powiedział kiedyś: „Mężczyzna ma czterdzieści lat, a jego doświadczenie jest na jego twarzy”. Cudowny Włoch jest przekonany, że czterdzieści nie jest zdezorientowane, a czterdzieści to wiek dojrzałości.

 Patrząc wstecz, narodziny serii Bulgari Roma były ważnym punktem zwrotnym w dziedzinie zegarmistrzostwa. W 1884 r. Sotirio Bulgari założył sklep jubilerski Bulgari w Rzymie, który po wielu zmianach zasłynął na całym świecie dzięki swoim nowatorskim, eleganckim, oryginalnym i kolorowym dziełom. Bulgari Roma, zegarek z limitowanej edycji, wyprodukowany specjalnie dla upamiętnienia sklepu jubilerskiego Bulgari, to świetny prezent poświęcony stu ważnym klientom Bulgari oraz hołd dla uroku i wpływów Rzymu.
 W oczach świata Bulgari nie był uważany za zegarmistrza. Ale w rzeczywistości już w latach dwudziestych Bulgari wypuściło na rynek pierwsze zegarki; od lat 40. XX wieku zegarki stały się stałą częścią linii produktów.

BVLGARI BVLGARI 1975
Pionier zegarmistrzostwa
 BVLGARI wybrał innowację i nowoczesność jako ton designu serii Bulgari Roma. W 1975 roku spełniło się marzenie o podboju kosmosu, a wyświetlacze elektroniczne cicho zwyciężyły. Mechanizmy kwarcowe mają fatalny wpływ na tradycyjny przemysł zegarmistrzowski. Bulgari jest zdecydowany być liderem w branży, prezentując te nowoczesne elementy w klasycznym stylu. Okrągła tarcza zegarka Bulgari Roma ma kształt przekroju marmurowych kolumn Panteonu lub innych rzymskich zabytków. Rzadkie złoto podkreśla jego najwyższą jakość – skarb zaprojektowany i zaprojektowany przez znanego jubilera.
 Ale Bulgari nie poprzestał na tym, ale wykazał się niespotykaną odwagą i nieustraszonością. Tak jak starożytni rzymscy cesarze chcieli wygrawerować awatar i rok na monetach, aby zadeklarować swoje najwyższe prawo, Bulgari wyrył słowa „Bulgari” i „Roma” na ramce rozpoznawalną osobliwą czcionką. Było to logo marki, które zostało wykorzystane, gdy Bulgari przebudował flagowy sklep przy alei Condotti w centrum Rzymu w 1934 roku. Warsztaty Bulgari stały się pierwszym zegarmistrzem, który wyrył logo marki na obudowie zegarka.

BVLGARI BVLGARI 1977
 W tym czasie nie brakowało klasycznych elementów. Jednak seria Bulgari Roma zaskoczyła świat od samego początku: nie ma rąk ani tarczy, zamiast tego ma wyświetlacz cyfrowy. Innowacja paska jest również oszałamiająca. W tym czasie popularną modą była metalowa bransoletka, ale Bulgari ruszył wbrew trendowi, porzucając złotą bransoletę z siatki zgodnie ze statusem jubilera, odważnie używając skórzanego plecionego paska, podobnego do części łączących powszechnie używanych w starożytnym Rzymie. .
Bright World Success
 Od tego czasu Bulgari Roma pojawiła się na nadgarstkach setek celebrytów ściśle powiązanych z BVLGARI i odniosła sukces Yaoshi. W związku z zalewem zamówień z całego świata Bulgari postanowiło rozszerzyć produkcję tego zegarka, a jego inspiracja projektowa wywodzi się z podstawowych elementów marki firmy: śmiałości i wyrafinowanej elegancji. Bulgari zawsze wierzy, że w jego krwi płyną twórcze talenty geniuszu włoskiego i rzymskiego.

BVLGARI BVLGARI TOBOGAS 1970
 Aby zachować wyjątkowość pierwszej partii zegarków Bulgari Roma, firma zdecydowała się na masową produkcję zegarków Bulgari Roma, nie używając już cyfrowego wyświetlacza, ale zamiast tego wyposażając je w bardziej tradycyjny oburęczny zegar z misternie zaprojektowanymi znacznikami godzin. Był to kolejny wielki sukces i narodziła się zupełnie nowa marka.
 W 1977 r. Bracia Bulgari poszli o krok dalej.
 Zegarki Bulgari Bulgari od Bulgari Roma świecą. Zainspirowana symbolem suwerenności na starożytnych monetach, ramka zegarka jest wygrawerowana napisem Bulgari Bulgari, który stał się symbolem designu, który można rozpoznać na pierwszy rzut oka na świecie – nowoczesny wygląd z prostym designem. Tarcza jest wyposażona w centralną wskazówkę sekundową i okno kalendarza. Dążąc do różnych płci, ta seria wprowadza w sumie 4 rozmiary etui odpowiednie dla różnych grubości nadgarstka. Łączy klasykę z nowoczesnością, dowodząc zdolności Bulgari do łatwego kontrolowania wszystkich elementów mody i trendów. Obudowa wykonana jest ze złota, co podkreśla znak Bvlgari jako jubilera. A pasek wykonany jest ze skóry, awangardowej mody. Wybierając ten mechanizm, Bulgari nie tylko przygotowuje modele mechaniczne dla fanów zegarków, ale także wprowadza modele kwarcowe, które spełniają nowoczesne potrzeby w oparciu o wygodę. Bulgari Globalny sukces Bulgari sprawił, że Bulgari jest jednym z wiodących światowych producentów zegarków.
Idealne połączenie biżuterii i zegarków
 Od tego czasu wiele wersji tego kultowego zegarka stało się dla BVLGARI miejscem do eksploracji i innowacji w dziedzinie zegarmistrzostwa. Począwszy od 1980 roku, Bulgari zastosował genialną technologię produkcji bransoletek Tubogas do produkcji zegarków, osiągając idealne połączenie biżuterii i zegarków, dzięki czemu marka ta znana jest z odważnych innowacji głęboko zakorzenionych w sercach ludzi. Przegubowa złota bransoletka jest owinięta wokół nadgarstka jak wąż i przypomina wydech w uroczym samochodzie „Ryczących lat dwudziestych”.
 Sam złoty materiał wystarczy, aby się poruszyć, a ta bransoletka to kolekcja niezwykłej siły technicznej Bulgari, która jest wynikiem doskonałego kunsztu. Ponieważ dwa niezwykle miękkie kawałki metalu są ze sobą nierozerwalnie splecione, dla rzemieślnika biżuterii zajmuje dużo czasu.
 Bulgari Bulgari Tubogas to kolejne odważne i udane małżeństwo klasycznej kultury i nowoczesnej technologii. Iskrząca fala, którą Bulgari wywołał w latach 80. XX wieku, idealnie pasowała do modnego gustu tamtych czasów i nadal jest wyraźnie widoczna na damskich zegarkach Bulgari Bulgari Tubogas. Tym, co czyni ten zegarek wyjątkowym, jest to, że jest nie tylko ponadczasową biżuterią, ale także bardzo rozpoznawalnym i wykwintnym dodatkiem modowym.
 W tej dekadzie zegarki męskie i damskie Bulgari odniosły trwały sukces. Oryginalnie po prostu wykwintna biżuteria, teraz są one wzorem dla współczesnych zegarków wysokiej klasy w oczach miłośników zegarków. W latach 90. Bulgari wprowadził kolejną niesamowitą innowację.
Zmierz się z definicją mody
 BVLGARI śmiało podważyło istniejącą definicję luksusu i wysokiej klasy, wprowadzając prosty i elegancki zegarek w 1993 roku, po czym prostota zaczęła być modna. Równie ważna jak zmiana stylu jest innowacja materiałów. W przypadku tego zegarka zastosowano połączenie złota i materiałów kompozytowych. Aby pobudzić pożądanie i wyobraźnię, musimy znaleźć przełom w najbardziej nieoczekiwanych miejscach.

BVLGARI BVLGARI SOLOTEMPO 2013
 W tym samym czasie Bulgari potajemnie szykuje kolejną wielką niespodziankę w ten sam sposób: zegarek z mechanicznym ruchem i tarczą szkieletu. Kiedy został wydany w 1996 roku, został doceniony przez doświadczonych koneserów i uznanych krytyków. W 1997 r., W 20. rocznicę serii Bulgari Bulgari, Bulgari wypuścił zegarek z rocznicowym numerem na tarczy, który szybko został wyłamany, nawet dziś trudno jest znaleźć jego ślad, ponieważ teraz oglądają To nie jest przestarzałe. Nawet jeśli jest noszony przez wiele lat, niewiele osób go zignoruje i nadal będzie uważać go za skarb, który można określić jako trwały i świeży.
 Zegarki Bvlgari od dawna stały się łopatą designu, a w pierwszej dekadzie nowego tysiąclecia technologia zegarmistrzowska została również powszechnie uznana. W 2001 r. Wprowadzenie chronografów dodało sportowy element serii Bulgari Bulgari. W 2004 roku użycie tourbillon uczyniło Bulgari jednym z wiodących światowych producentów zegarków.
Moc wyobraźni
 BVLGARI doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że seria Bulgari Bulgari jest cennym zasobem zarówno w stylu projektowania, jak i technologii zegarmistrzowskiej.Nie może pozwolić, by jego chwała przeszła w przeszłość, ale powinna rozwijać się wraz z innymi seriami zegarków. Bulgari Kultowa konstrukcja i wyobraźnia Bulgari sprawiają, że jest to możliwe, stało się podstawowym elementem rodziny zegarków Bulgari. Z tego powodu seria Bulgari Bulgari powróciła silnie w 2013 roku i nadal się rozwijała. Wprowadziła nową skrzynkę i została wyposażona w automatyczny mechanizm Solotempo wykonany przez Bulgari. Bulgari wprowadził także limitowaną edycję zegarka Bulgari Roma z limitowanej edycji, nadając nazwie „Bulgari Roma” wspaniałe nowe życie.

Rzecznik Bulgari, słynny brytyjski aktor Luke Evans
 To legendarna opowieść o tym, jak zegarek był upajający, oszałamiający i upajający od 40 lat. Niewiele zegarków można tak ściśle zintegrować z czasami i stale wprowadzać nowe, które nie tylko odzwierciedlają trend i prowadzą modę, nie odchodząc od najbardziej podstawowych elementów kreatywnych, strukturalnych i projektowych marki.

Rzecznik Bulgari, słynny brytyjski aktor Luke Evans
 Historia Bulgari mówi światu, że forma jest istotą wewnętrzną, a wygląd jest widocznym przejawem istoty niematerialnej. Jest to ponadczasowy rozwój ponadczasowej klasycznej zegarków od 40 lat.