Time Knight: Najlepszy Przyjaciel Iwc, Chen Bailin

Wśród wielu uczuć przekazanych przez Bena Bailina,
Nie ma łatwego sposobu na obejście.
Jest to nieustraszone po latach szlifowania,
Spokój w czasie jazdy.

   Pod koniec 2017 roku Chen Bailin zakończył podróż na Islandię i napisał resztę pracy za ostatnie 5 miesięcy w poświacie skandynawskiego zachodu słońca. W tym roku Chen Bailin miał wiele słów kluczowych. Bez względu na ekspresyjny wyraz na ekranie lub ciągłe kroki w życiu, to on zawsze nalega na swoją pierwotną intencję. „Życie służy życiu, a nie wyjaśnieniom.” Zgodnie z jego mottem Chen Bailin żył bez tonów, pełen szyku.

Chen Bailin nosił specjalną edycję chronografu IWC Express Vinci „Lawrence Sports Charity Foundation” (model: IW393402)

   Przyglądając się bliżej esejowi życiowemu, „czas” jest używany jako węzeł, aby nadać właściwy sens rytuałowi na dany dzień. W styczniu 2017 r. Podczas Międzynarodowego Salonu Horlogerie w Genewie 34-letni Chen Bailin spotkał limitowany zegarek IWC IWC ekspresowy zegarek Vinci o numerze 0034 i przedstawił go sobie jako szczęśliwy totem. Ludzie żyją sercem, a smak życia staje się bardziej intensywny. Te ścieżki odbyły podróż do odkodowania piękna czasu.
   Rola Chena Bailina jest ciepła i ciepła. Uwolnienie temperamentu w reality show bez wątpienia pozwoli widzom ujrzeć jego drugą stronę: samotnie, z psem jako towarzyszem, samotnie przez pustynię Namibii i amazońską dżunglę; podczas podróży Australii krzyczał „naprzód do wielkiego kanału” . Podróż przygodowa była nieustraszona, a kiedy wrócił, wciąż był pełen duchów, Chen Bolin emanował odwagą i wytrwałością portugalskiego pioniera żeglarstwa. Jest to zgodne z duchem przekazywanym przez IWC: nieustraszoność i dystans, życie jest niezwykłe.

Chen Bailin nosi portugalski zegarek z wieczystym kalendarzem IWC (model: IW503302)

   Po powrocie do banku Chen Bailin nadal przełamywał granice zawodu, pełniąc różne role. Niezależnie od tego, czy jest to film młodzieżowy, romans, film literacki czy komediowy i film trzymający w napięciu, które były zaangażowane w ostatnich latach, ten dziewiczy chłopiec, który określa siebie jako „lubię krok po kroku”, stworzył z nim i na ekranie przygodę bardziej związaną z sercem. Więcej niespodzianek.
   Nie ma strachu przed przełomem czy chwałą. Chen Bailin wykorzystywał entuzjazm i mądrość do mierzenia świata, jazdy czasem jako rycerz, do nieskończonej odległości na odległość.