Tang Wei Łączy Ręce Z Rado Swiss Radar, Aby Zagrać W Boy Wind! Styl Unisex, Uczciwy I Modny

(grudzień 2018 r., Szanghaj, Chiny) Niedawno Tang Wei, globalny rzecznik zegarka Rado Swiss Rado, nosił automatyczny zegarek mechaniczny CERAMOS ™ z serii ceramicznej ceramiki RADO Swiss Master DiaMaster i wziął serię modnych hitów. Neutralny styl wygląda prosto i modnie, przyciągając niezliczoną liczbę osób.

W hicie Tang Wei miał na sobie ciemny garnitur i prostą białą koszulę oraz metaliczno-ceramiczny automatyczny zegarek RADO DiaMaster DiaMaster z serii CERAMOS ™. Pochwal się pięknym, neutralnym urokiem wiatru.

Wygląd automatycznego zegarka mechaniczno-metalowego RADO Dia Master Diamaster CERAMOS ™ jest cienki i gładki, co pokazuje spójną prostotę i piękno szwajcarskiego RADO RADO. Metaloceramika CERAMOS ™ zastosowana w tym zegarku składa się w około 90% Połączenie nowoczesnej ceramiki i około 10% stopów metali, unikalny metaliczny połysk tego innowacyjnego materiału, sam w sobie nie jest łatwy do zaniknięcia i ma lekką, odporną na zużycie, hipoalergiczną konsystencję, która jest najlepszym wyborem dla neutralnych stylów.