Szwajcarski Zegarek Mido Seria Belem Celli „midnight Blue” Para Zegarków Para Świeci Na Rynku W Tym Samym Czasie, 隽永 相随

Nowy zegarek dla par z serii Belem Celli Swiss Midemight „Midnight Blue”, będący parą tradycyjnych zegarków z serii Belem Celli i wspaniałej estetyki, to szwajcarski zegarek Mido Chwała kunsztu. Okrągła koperta ze stali nierdzewnej pozłacana PVD (29 mm dla kobiet i 38 mm dla mężczyzn), w połączeniu z polerowaną na satynę tarczą przeciwsłoneczną w kolorze północnego błękitu, podkreślającą niezwykłą elegancką, luksusową teksturę. Dwanaście genialnych diamentów używanych jest jako dekoracja skali otaczająca damską tarczę, takich jak 12 gwiazd, lśniących i jeszcze bardziej tajemniczych. Brązowy pasek z krokodylowej skóry z cielęcej skóry i składaną klamrą ze stali nierdzewnej pozłacanej różem PVD sprawia, że ​​para tych zegarków jest elegancka, a jednocześnie niska. Nowy zegarek dla par „Midnight Blue Model” z serii Belem Celli jest wyposażony w nową generację w pełni automatycznego mechanizmu mechanicznego, co oznacza długotrwałą miłość, stając się zegarkiem na rękę dla miłości między parami.

  Rennes Opera House jest ważnym, prestiżowym zabytkiem w świecie sztuki, a jej unikalna, okrągła struktura przypomina świat. Sprytna, zakrzywiona konstrukcja i zaokrąglone linie sprawiają, że ten skazany na zagładę neoklasyczny budynek. A nowa seria zegarków Belem Sairee z serii „modeli o północy niebieskiej” właśnie dzięki subtelnemu nawiązaniu do gładkiej krzywej jest hołdem dla tego prestiżowego budynku. Jest to seria, która może pokazać wyjątkowe umiejętności zegarmistrzowskie szwajcarskich zegarków Mido, aby upamiętnić historię rozwoju serii Belem Celli od ponad 40 lat.

  Wyjątkowa elegancja nowej pary „Midnight Blue” z serii Belem Celli, tylko klasyczne zegarki mogą się ze sobą równać. Stworzony dla par, z pasją do Jina Jiana, jest chwalebnym dziełem szwajcarskiego zegarmistrza Mido. Okrągła obudowa ze stali nierdzewnej pozłacana PVD (29 mm dla kobiet i 38 mm dla mężczyzn), z polerowaną na słońcu tarczą w kolorze północnej nocy. Dwanaście diamentów o łącznej wadze 0,078 karatów jest używanych jako dekoracja skali otaczająca damską tarczę, na przykład 12 jasnych gwiazd, lśniących i jeszcze bardziej tajemniczych. Wskazówki godzinowe i minutowe to wskazówki toffi, drugie wskazówki o szlifie diamentowym. Okno daty jest między 4 a 5 godziną.

  Nowa para Belem Celli „Midnight Blue” w połączeniu z tarczą midnight blue jest wspaniała pod opieką dwustronnego szkła szafirowego z powłoką antyrefleksyjną. Zegarki męskie są wyposażone w automatyczny mechanizm mechaniczny Mido Calibre 80, który może przechowywać do 80 godzin energii kinetycznej; damskie zegarki są wyposażone w w pełni automatyczny ruch mechaniczny, który może przechowywać do 38 godzin energii kinetycznej. Przez przezroczysty tył wyraźnie widać grawerowany, w pełni automatyczny ruch mechaniczny, a także automatyczny oscylacyjny ciężar ozdobiony falami Genewy i logo MIDO. Zegarek jest wodoodporny do 50 metrów.

  Brązowy pasek z krokodylowej skóry z cielęcej skóry i składaną klamrą ze stali nierdzewnej pozłacanej różem PVD sprawia, że ​​nowy zegarek dla par Belem Celli „Midnight Blue” jest nie tylko elegancki, ale także niski.

  Nowe modele pasków ze stali nierdzewnej „Midnight Blue” z serii Belem Celli zostaną również wydane w tym samym czasie, aby konsumenci mogli wybrać.

  Szwajcarski zegarek Mido BARONCELLI Zegarek „Midnight Blue” dla pary

Po lewej: M8600.3.15.8M7600.3.65.8
Po prawej: M8600.4.15.1M7600.4.15.1

Po lewej: M8600.4.15.1
Po prawej: M7600.4.15.1