Pekin Czas: Interpretacja Estetyki Orientalnej – Pekin Pojawia Się Na Targach Zegarów I Zegarków W Shenzhen W 2017 Roku

Na tegorocznej „China (Shenzhen) International Watch and Clock Exhibition” Beijing Watch, jako profesjonalna marka z niezależnymi możliwościami zegarmistrzowskimi, przedstawiła serię tegorocznych produktów: zegarki tourbillon z serii Qianfeng Ręcznie robione zegarki Suxiu z serii Silk i inne nowe serie zegarków przyciągnęły wielu entuzjastów zegarków, aby zatrzymać i poczuć esencję profesjonalnej marki zegarmistrzowskiej. Jednocześnie udział Pekinu Watch w tej wystawie, od hali wystawowej po wystawę, od projektu ruchu po projekt zegarka, wszystkie z uroczym urokiem kultury orientalnej i zdobył jednogłośne uznanie: jest to nowoczesna i bogata sztuka orientalnej estetyki. Odliczenie sensu.
Orientalne piękno pawilonu: Zakazane elementy miasta, marka Totem „Lingyan”
   W hali wystawowej Beijing Watch jako główny kolor użyto markowego koloru „Beijing Red”, a na zewnątrz budynku hali zastosowano teksturę Wielkiego Muru. Dzięki harmonijnej i pustej grafice pokazuje delikatne piękno; od projektu hali wystawowej po ekspozycję, Elementy Zakazanego Miasta o kulturze liczącej 5000 lat zostały w pełni wykorzystane: obszar doświadczenia wykorzystuje duży obszar czerwonych ścian do zarysowania świątyni, a delikatnie otwarte drzwi to Zakazane Miasto wypełnione śniegiem, a płytki szkliwione na czerwonych ścianach stały się bardziej zbieżne i ciche; Rekwizyty do wyświetlania zegarków mają postać wieży pałacowej, w pełni wykorzystując piękno przestrzeni właściwe sztuce architektonicznej i wyświetlając zegarki na wysokim i niskim poziomie.

Beijing Watch Exhibition Hall

   Naprzeciw wejścia do hali wystawienniczej znajduje się jednostka napędowa w kształcie pióra. Dwuwarstwowe skrzydła obracają się w przeciwnym kierunku, podobnie jak mechaniczna dynamika tourbillon podczas jego działania. Wieżę „Lingyan” tourbillon umieszcza się na środku. Waga pióra. Inspiracją do zaprojektowania tego zasilacza jest właśnie totem marki „Lingyan” z Beijing Watch. „Lingyan” pochodzi z klasyki kultury orientalnej. To pomyślny i tajemniczy obraz. Ciało jaskółki pochodzi z drobno rzeźbionej rzeźby brązowego statywu. Echa cywilizacji wschodniej.

Brand Totem Jednostka zasilająca „Lingyan”

   Szczegóły hali wystawienniczej nie szczędziły wysiłku, aby pokazać orientalny smak: sufit ma kształt płatków, niezależnych elementów, warstwowych, wykwintnych i eleganckich; ściana ozdobiona jest głównie szachownicą w chińskim stylu, gdzie ozdobiony jest każdy krzyż Dzięki szynom mechanizmu zegarka w Pekinie eleganckie piękno klasycznej architektury uzupełnia subtelne piękno tego ruchu.

Obserwuj obszar wyświetlania

Doświadcz wyjątkowego kunsztu od zera
   Pekin od dawna koncentruje się na dostosowywaniu wysoce złożonych ruchów i zegarków z wyższej półki. Mechanizm tourbillon składa się z prawie 300 części, a jego waga jest równoważna ciężarowi pióra. Jest wyjątkowo testowany przez zegarmistrzów. Umiejętność Firma Beijing Watch utworzyła w hali wystawienniczej miejsce zbiórki ruchów tourbillon, a entuzjaści zegarków mogą sami zmontować bardzo złożone ruchy i doświadczyć precyzyjnego świata „zegarmistrza” w zerowej odległości.
   W tym samym czasie na ścianie znajduje się również miejsce do haftu Su. Ściana jest zawieszona na hafcie z motywem orientalnych kwiatów, a cienkie jedwabne nici służą jako elementy dekoracyjne na ścianie. Na środku umieszczono nosze do haftu, aby zapewnić więcej osób. Platforma do poznania esencji tradycyjnej kobiecej czerwieni orientalnej. Haft Su ma historię ponad 2000 lat. Ma niepowtarzalny styl z pięknymi wzorami, sprytnymi pomysłami, drobiazgowymi haftami i żywymi szwami. Zegarki z haftem z jedwabnej serii językowej w Pekinie wykorzystują ten wyjątkowy kunszt. Pekin Watch ma nadzieję, że więcej osób dowie się o hafcie Su, jak haft Su, i odziedziczy orientalną kulturę z długą historią.

Suxiu Art Experience Area

Zegarmistrzostwo, dziedziczące ducha profesjonalnego zegarmistrzostwa
   Podczas wystawy ręcznie haftowane zegarki z jedwabnej wersji językowej, zegarki tourbillon z serii głębinowej i inne nowe serie zegarków spotkają entuzjastów zegarków na tej wystawie. Jest to zegarek w Pekinie z wystawy zegarków w Bazylei Debiut po powrocie.
   Ręcznie wyszywany zegarek z haftem z serii Pekin używa delikatnego, gładkiego i eleganckiego haftu na tarczy, aby podkreślić delikatne i delikatne kobiece piękno. Każdy zegarek z jedwabnym językiem jest przekazywany przez radzieckie rzemiosło hafciarskie i jest wykonany ręcznie z niezwykle cienkich nici jedwabnych i wykwintnych szwów. Kwiaty brzoskwini mogą przynieść ludziom okazje do miłości i często kojarzą się z pięknem. Zegarek Peach Blossom z serii Silk Language przedstawia piękno „Peach Blossoms, Burning its Bloom” każdej kobiecie, która wierzy w miłość. Zegarek ten jest również ekskluzywnym spersonalizowanym zegarkiem cesarza Gao Weiguanga dla idealnej dziewczyny. ; Różowo-różowy zegarek z jedwabiu w języku, z dwoma rodzajami ściegów, drobnymi szwami i drobnymi płaskimi ściegami, starannie dobranych z 86 różnymi kolorami jedwabnych nici, kwiat róży jest chwalony przez świat. Fioletowy kolor i piękno kwitną na nadgarstku. Pulsująca poetycka, romantyczna miłość.

Ręcznie robiony zegarek Suxiu w jedwabnym języku

   Zegarek tourbillon Qianfeng jest wyposażony w bezksiężycową sprężynę włoską, latający ruch tourbillon i interpretuje trzy tematy miasta, czopu i minimalizmu, co oznacza „nie walczyć, iść naprzód z niskim profilem”. Ta wystawa to minimalistyczna seria tourbillon tematyczna z serii Qianfeng, która jest najcięższym dziełem Beijing Watch w tym roku, co oznacza „nie walczyć, iść naprzód z niskim profilem”; przełamać tradycyjną formę tourbillon i czerpać inspirację z minimalistycznej orientalnej estetyki. Przynosząc bogate warstwy o smukłych liniach, jest to propozycja estetyczna wschodniej estetyki, a także należy do nowoczesnej mody; w pozornie prostym projekcie istnieje wiele szczegółów do rozważenia: projekt łukowatej powierzchni dysku, specjalna struktura kryształu szafiru; Jednocześnie na pasek wybierany jest zwariowany skórzany koński koń między matową skórą a delikatną wełnianą fakturą, która w latach towarzyszących noszącemu pozostawi różne ślady użytkowania, które są również wyrazem osobowości.

Zegarek Subaru Tourbillon

   Ponadto tym razem zaprezentowano także replikę pierwszego zegarka „Beijing Watch”, „Beijing Watch”, kolekcji Beihai inspirowanej ogrodem Imperial Garden Beihai Garden i wyposażonej w klasyczny ruch szyny 3/4 w Pekinie oraz Kolekcja zegarków inspirowana inspirowaną kolekcją niezależnych eleganckich kobiet.
   Jako profesjonalna marka z niezależnymi możliwościami zegarmistrzowskimi, Beijing Watch koncentruje się na duchu kunsztu i estetyki artystycznej oraz skupia się na nowoczesnym wyrazie estetyki orientalnej, doskonale łącząc wysokiej klasy umiejętności zegarmistrzowskie z konotacjami kulturowymi. Pekin Zegarki szanuje i pielęgnuje prawdziwych mistrzów zegarmistrzostwa, i w dużej mierze zachował istotę ręcznie robionego, niezależnie produkowanego tourbillon, tourbillon trzy pytania, podwójny tourbillon, trójwymiarowy dwuosiowy tourbillon, trójosiowy trójwymiarowy tourbillon Każdy z siedmiu wysoce skomplikowanych ruchów, takich jak podwójna ucieczka i długi czas podróży, poświęcony jest idealnej pasji mistrzów zegarków w Pekinie w zakresie zaawansowanych umiejętności zegarka; inkrustacji, emalii, haftu, mikro-rzeźbienia, złotego rzeźbienia, drążenia, drobnej dekoracji i innych zaawansowanych W procesie zegarmistrzowskim istnieje zbyt wiele estetyki charakterystycznych dla zegarków w Pekinie.
   Dzięki Pioneer, Beijing Watch jest w stanie poświęcić kilka razy więcej czasu, aby zrobić prawdziwy zegarek, dzięki czemu Twój czas będzie cenniejszy.