Nowy Zegarek Sportowy Baobo Z Serii „fifty Fatties”

W 1953 roku Blancpain wprowadził pierwszy na świecie zegarek do nurkowania i od tego czasu rozpoczął romantyczne spotkanie ze światem morskim i nawiązał nierozerwalną więź. W ciągu ostatnich kilku dziesięcioleci Blancpain zawarł sojusze z wieloma partnerami, dodatkowo wzmacniając nierozerwalną relację między warsztatami zegarmistrzowskimi Le Brassus a niezliczonymi entuzjastami oceanów na całym świecie.

Nowy zegarek sportowy Blancpain z serii Fifty Fathoms
Nurkowanie PaBlancpain w podwodnym świecie sięga 1952 roku, kiedy to francuska marynarka wojenna powierzyła mu stworzenie solidnego i wytrzymałego zegarka odpowiedniego do misji na głębokiej wodzie. Z tego powodu zegarmistrzowie i inżynierowie zrobili wszystko, co w ich mocy, aby oryginalny zegarek do nurkowania „Pięćdziesiąt lat”, nadal znany jako klasyczny, o wodoodporności 50 噚 (1 噚 to 6 stóp, około 1,8288 metrów). . Od momentu premiery jest faworytem profesjonalnych nurków. Od tego czasu tunel Blancpain był regularnie aktualizowany zgodnie z tym klasycznym prototypem, dzięki czemu wydajność zegarka jest stale ulepszana. W 2003 r. Wodoszczelna głębokość wspięła się na 300 metrów, aw 2009 r. Osiągnęła szczyt i ewoluowała do 1000 metrów i wprowadziła zegarek do nurkowania 500 500.

Zegarek sportowy Blancpain
W 2010 roku Blancpain rozszerzył serię zegarków sportowych „Fifty Fifty”, aby stworzyć niezwykle złożony zegarek, przenosząc tradycyjne koło prowadzące na stoper chronografu i księżyc Wyświetlanie pełnego kalendarza zysków i strat jest żywą interpretacją. Dziedzicząc innowacyjny i doskonały ruch platynowego zegarka, nowo dodany mechanizm Sanli w rodzinie „Fifty Fifty” składa się z 448 części. W przeszłości mechanizm pełnej fazy księżyca wprowadzony przez fabrykę zegarków nie mógł regulować wyświetlania wskaźnika, aby uniknąć uszkodzenia precyzyjnych elementów mechanizmu kalendarza. Nowy mechanizm pełnego kalendarza zysków i strat z fazy księżyca pochodzi z ruchu F185. Przełomowa rewolucyjna technologia pozwala Użytkownicy mogą szybko dostosować wszystkie wyświetlacze zegarka w dowolnym momencie, nie martwiąc się o uszkodzenie mechanizmu. Dzięki unikalnej konstrukcji zegarki Blancpain pozwalają graczom łatwo dostosować wyświetlanie kalendarza bez obaw.

Zegarek sportowy „Lata pięćdziesiąte”
Wydajność chronografu kontrolowana jest przez klasyczną konstrukcję koła kolumnowego Blancpain. Koło kolumnowe kontroluje działanie mechanizmu rozrządu. Pionowy mechanizm sprzęgła służy do płynniejszego uruchamiania i zatrzymywania rozrządu. Jednocześnie ma taktowanie taktowania tak długo, jak jedno naciśnięcie uchwytu pozwala zatrzymać odmierzanie czasu, zresetować do zera i ponownie uruchomić odmierzanie czasu. Biała stalowa obudowa o średnicy 45 mm z niebieską jednokierunkową obrotową ramką i niebieską tarczą stanowi niezwykłe arcydzieło.