Nauczy Cię, Jak Znaleźć Zabytkowe Zegarki W Szwajcarii

Mówiąc o Szwajcarii, ludzie zawsze myślą o zegarach. Siła, jakość i reputacja szwajcarskiego zegarmistrzostwa są rozpoznawane przez świat. Szwajcarskie zegarki i zegary wydają się wiecznymi legendami, przekraczają czas, przekraczają granice i świecą w każdym zakątku świata. Kiedy przyjedziesz do Szwajcarii, królestwa zegarków, jak możesz nie znaleźć zabytkowego zegarka?
   Studiując i pracując w Szwajcarii, zwykle mam do czynienia z zegarami i zegarkami, zmęczonymi i szczęśliwymi, i relaksuję się trochę w weekendy. Mój sposób relaksu wciąż związany jest z zegarkami i zegarami, a mianowicie z wizytą na rynku zegarków antycznych. Odwiedziłem wiele razy i stopniowo zdobywałem doświadczenie i stopniowo pogłębiałem znajomość szwajcarskich zegarów antycznych. Tutaj możesz nie tylko znaleźć swoje ulubione zabytkowe zegary, ale także dowiedzieć się o historii i kulturze zabytkowych zegarów i wiele zyskać.
   Każde miasto w Szwajcarii ma stały bazar, który niekoniecznie jest profesjonalnym bazarem na zegary i zegarki, a jego zawartość często obejmuje wszystko, od porcelanowego szkła, książek i albumów po różne pamiątki i codzienne potrzeby. Profesjonalne rynki zegarków nie są powszechne, na przykład podczas Basel Watch and Jewellery Show wymiana giełd zegarków odbywa się w niedziele. Jest to także tylko raz w roku dla Bazylei. Oczywiście taka profesjonalna wymiana zegarków i targów odbędzie się również w innych miastach europejskich, w zasadzie raz w roku w różnych miastach.
   Zanim wejdziemy na rynek zegarków z antykami, musimy najpierw dostosować naszą mentalność. Dlaczego tak mówisz? Ponieważ nie prowadzimy działalności, nie myślimy o wybieraniu dużych wycieków. Bardzo miło jest docenić obszerne i głębokie antyczne zegary, a jednocześnie znaleźć swoje ulubione przedmioty w rozsądnych cenach. Na dojrzałych bazarach zegarków i zegarków w Europie trzeba zachować mentalność zbierania dużych wycieków i wzbogacania się.

   Przyjrzyjmy się tegorocznemu targowi zegarków zabytkowych w Bazylei, który znajduje się na 4. piętrze biurowca w pobliżu ratusza w budynku z czerwonego piaskowca w Bazylei. Na dole widać mniej zauważalny billboard. Wcześniej zwykle trzeba było kupić bilet, który kosztuje około 12 franków szwajcarskich (cena biletu jest nieznacznie dostosowywana co roku). Po dokonaniu płatności dyrygent zawiąże kolorowy pasek na nadgarstku lub stuknie znaczek, abyś mógł swobodnie wchodzić i wychodzić.

   Istnieją nie tylko zabytkowe zegary w różnym wieku, ale także duża liczba zabytkowych narzędzi zegarowych. Jeśli wchodzisz w świat antycznych zegarów po raz pierwszy, fascynują Cię olśniewające zegary i nie wiesz od czego zacząć.

Gdy otworzysz kolejne drzwi, głowa pulsuje, jakby wkraczała w świat antycznych zegarów
   W tej chwili musisz zachować jak najspokojniejszy nastrój, a następnie powoli i uważnie obserwować wszystkie zegary. Jeśli przygotowałeś się przed przyjazdem, na przykład lubisz zegarki kieszonkowe, zegarki lub antyczne zegary, możesz poszukać typu, który ci się podoba.

   Niektórzy powiedzą, że nie są profesjonalistami i boją się kupować fałszywe zegarki antyczne lub zegarki modyfikowane. Nie martw się o to. Na takim międzynarodowym rynku zegarków z antykami prawdopodobieństwo fałszywych zegarków jest dość niskie, ponieważ ci biorący udział w handlu dealerzy w zasadzie co miesiąc utrzymują takie rynki w różnych krajach, więc personel jest bardzo stabilny. Jeśli osoby te sprzedają fałszywe zegarki, zostaną zdyskwalifikowane, gdy raport je potwierdzi. Oczywiście nie mogę powiedzieć absolutnie nic, ale jest pewne, że prawdopodobieństwo zakupu fałszywego zegarka jest bardzo niskie.
   Jeśli chodzi o zmodyfikowany zegarek, wszyscy rozumieją inaczej. Moje osobiste rozumienie jest takie: dopóki ruch i obudowa są oryginalne, jest to do przyjęcia. Jeśli chodzi o szkło stołowe (szkło zabytkowego zegarka jest zwykle szkłem akrylowym), to czy wskaźnik zostanie odnowiony lub wymieniony, czy oryginalny dysk zostanie odnowiony, nie będę się tym przejmować. Ponieważ jest to zegar zabytkowy, ma zwykle historię co najmniej kilku dekad i historię setek lat. W tym okresie występują różne problemy, takie jak uderzenia, uszkodzenia i ślady długotrwałego użytkowania, dlatego konserwacja jest niezbędna. Nieuchronnie zostanie wymieniony lub odnowiony. Oczywiście nierozsądne jest żądanie tych zabytkowych zegarów według standardów nowoczesnych, zupełnie nowych zegarków. Bardziej wymagający przyjaciele zegarków nie muszą się zbytnio martwić, ponieważ na takich rynkach oryginalne oryginalne zabytkowe zegary nadal stanowią ogromną większość.

   Być może największą troską dla wszystkich jest cena. Na bardziej dojrzałym rynku, takim jak Europa, trudno znaleźć duży wyciek. Jednak ze względu na różnice w Azji i Europie niektóre zabytkowe zegary nadal mają możliwość wykrycia niewielkich wycieków. Większość handlarzy antykami uczestniczących w bazarze pochodziła z Europy, a kilku z Bliskiego Wschodu lub Indii. Postawy i oferty większości ludzi są bardziej szczere i uczciwe i rzadziej mówią o lwie lub cię odcinają. Jako nasi klienci możemy odpowiednio się targować. Oczywiście, istnieją pewne sztuczki przynoszące kontrofertę, takie jak przywitanie się z nimi najpierw i grzecznie, kiedy masz ochotę na jeden z zegarów, możesz przyjrzeć mu się za zgodą, jeśli masz pozwolenie Jeśli w zegarku występują jakiekolwiek defekty, np. Czy wygląd jest uszkodzony, czy wadliwy, możesz poprosić antykwariusza o otwarcie tylnej pokrywy i sprawdzenie wewnętrznego stanu mechanizmu. Zasadniczo zgodzą się otworzyć tylną pokrywę. Po dokładnej obserwacji możesz powiedzieć sprzedawcy, że to naprawdę ci się podoba, ale są pewne wady w wyglądzie lub ruchu, a szczególnie stresujesz się, że musisz zapłacić dodatkowe pieniądze za naprawę i konserwację przez fachowca, a także zrobić dobrą naprawę i konserwację tych zabytkowych zegarów Droższe. Mam więc nadzieję, że antykwariusz da mi lepszą cenę. Ogólnie rzecz biorąc, właściwa kontroferta może w końcu zostać zawarta. Gdy spotkasz sprzedawcę, który nie chce się kontrofertować, możesz tymczasowo udać się w inne miejsce, aby ją zobaczyć. Po zamknięciu ostatecznego rynku możesz spróbować o niego walczyć. Być może zdarzył się wypadek. Żniwa
   Czy ktoś zapyta, jaka jest odpowiednia kontroferta? Zasadniczo bardziej odpowiedni jest zakres od około 15% do 20%, pod warunkiem, że druga strona nie ostrzy noża zbyt szybko. Niektórzy handlarze antykami mogą mieć różne ceny za zapytania chińskie lub europejskie. Oczywiście jest kilka powodów. Oczywiście jest kilku pozbawionych skrupułów handlarzy antykami. Celowo ścięliśmy sobie naszych obywateli, oczywiście, są też inne powody. Niektórzy rodacy niewiele wiedzą o europejskiej kulturze bazarów, uważają, że to Shanghai Qipu Road lub Beijing Xidan Market. Na przykład, gdy rodak wszedł na bazar, obserwował zegar i poprosił o cenę. Sprzedawca powiedział, że frank to 1200 franków szwajcarskich, a kolega powiedział, że ma maksymalnie 200 franków szwajcarskich. Jego twarz nagle się zmieniła, a jego stosunek do innych chińskich rodaków, którzy tam poszli, był oczywiście nie przyjazny. Właściwa kontroferta jest w porządku, tylko nie idź za daleko. Ponadto, dla przypomnienia, większość tych rynków to transakcje gotówkowe i nie ma wielu antykwarycznych dealerów obsługujących płatności kartą kredytową, dlatego konieczne jest posiadanie większej ilości gotówki.
   Niektórzy ludzie wciąż mówią, że są trochę biali. W przeciwieństwie do starszych przyjaciół, wiedzą dużo o zegarach i zegarkach i znają rynek zegarów antycznych. Nic nie rozumieją. Są tylko skojarzeniem pozorów. Czy oni nie kupują zabytkowych zegarków? W rzeczywistości dla Xiaobai zwiedzanie rynku zegarków antycznych to proces poznawania i poznawania historii i kultury zegarków. Jeśli podoba ci się zegarek, który ci się podoba, zaleca się, aby Xiaobai mógł kupić zegar zabytkowy, który jest bardziej przystępny cenowo, a także odpowiedni Kontrofertę, możesz kupić sztukę.

   Od spacerów rano do końca popołudniowego rajdu, moi przyjaciele i ja zanurzyliśmy się w świat zabytkowych zegarów, a nawet zapomniany lunch. Dla mnie za każdym razem, gdy przyjadę na taki rynek, zawsze będzie Żniwa Niezależnie od tego, czy jest to sam zegarek, czy historia i kultura zegarka, zawsze przynosi wiele korzyści. Oczywiście najważniejszą rzeczą jest pomoc małym przyjaciołom, niezależnie od tego, czy jest to jakość oglądania, czy cena rynkowa, mam nadzieję, że przyniosę im pomoc. W końcu „muzyka solowa nie jest tak dobra jak muzyka publiczna”.