Longines Soimia Saint-imier Series: Born To Source Of Watchmaking Essence

Od czasu założenia w Saint-Imier w 1832 r. Longines zbudował niezwykle bliskie stosunki z tą wioską, która jest uważana za źródło założenia i rozwoju firmy. Jako jedyna firma zegarmistrzowska założona i wciąż działająca w Saint-Imier, Longines zawsze przestrzegała swoich wartości: tradycji, elegancji i sportu. Dzisiaj Longines wprowadza na rynek serię zegarków nazwanych na cześć Saint-Imiera, czyli niezwykłych modeli mechanicznych, które wyrastają z żyznej gleby, która zrodziła wspaniałą i czystą tradycję zegarmistrzowską.

 Kolekcja Longines Somia Saint-Imier jest zainspirowana miejscem narodzin długiej tradycji marki w branży zegarmistrzowskiej. W 1832 r., W dolinie głęboko w szwajcarskiej jurasie, mała wioska o nazwie Saint-Imier stworzyła markę, która stała się znana dzięki latającemu klepsydrze – Longines. Longines od samego początku odgrywał kluczową rolę w życiu Saint-Imiera, a ta mała górska wioska rozwinęła się w centrum zegarmistrzowskie. W rezultacie los Longines jest ściśle powiązany z miejscem Saint-Imie r. Dziś ta długotrwała relacja jest wzmocniona niezwykłą serią czasomierzy wyposażoną w mechanizm mechaniczny, serią Longines Saint-Imier.

 Kształt etui z serii Longines Saint-Imier jest wspólnym głównym elementem całej serii, a jego konstrukcja inspirowana jest modelem z 1945 roku. Płynne linie i występy niezależne od obudowy zapewniają tym nowym produktom doskonałą równowagę między klasycznym a nowoczesnym designem. Kolekcja Longines Saint-Imier obejmuje modele wyświetlające godziny, minuty, sekundy i daty, a także modele chronografów, a także retrogradację na cztery ręce oraz fazę dnia, nocy i księżyca. Wszystkie modele z tej kolekcji są wyposażone w mechanizm mechaniczny, który można oglądać przez przezroczysty tył szafirowego kryształu.

 Zegarki, które mogą wyświetlać godziny, minuty i sekundy i mają datę wyświetlaną o godzinie 3, są dostępne w stali nierdzewnej lub pomiędzy stalą a różowym złotem lub różowym złotem. Dostępne w średnicach 26 mm, 30 mm, 38,50 mm i 41 mm, każdy gość może wybrać taki, który idealnie pasuje do nadgarstka. Tarcza ma czarną, srebrną lub białą masę perłową z diamentowymi momentami, a świecące wskazówki ułatwiają czytanie. Aby dopasować tarczę, niektóre zegarki z tej serii mają czarne lub brązowe paski ze skóry aligatora, a niektóre są wykonane ze stali nierdzewnej lub ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, wszystkie ze składanymi klamrami zabezpieczającymi.
 Model chronografu jest wyposażony w mechanizm kolumny koła L688.2, który został opracowany i wyprodukowany wyłącznie przez ETA dla Longines. Koperta ze stali nierdzewnej lub koperta ze stali nierdzewnej w kolorze różowego złota, dostępna również w kolorze różowego złota, o średnicach 39 mm i 41 mm. Srebrna lub czarna tarcza wskazująca godziny i minuty, małe sekundy o godzinie 9, okno wyświetlania daty i funkcja stopera: centralne sekundy, 30-minutowa tarcza skumulowana o godzinie 3, 12-godzinna tarcza skumulowana o godzinie 6 . Chronografy są wyposażone w czarny lub brązowy pasek ze skóry aligatora lub bransoletę ze stali nierdzewnej lub stali i różowego złota ze składanym zapięciem zabezpieczającym.

 Kolekcja Longines Saint-Imier ma również topowy model ucieleśniający istotę zegarmistrzostwa Longines: ten zegarek ma średnicę 44 mm i jest wyposażony w mechanizm E70 L707, który został specjalnie opracowany i wyprodukowany dla Longines. Srebrna lub czarna tarcza z 12 cyframi arabskimi i funkcją retrogradowania na cztery ręce (wyświetlanie wstecznego dnia o godzinie 12, wyświetlanie wstecznego datowania po prawej stronie tarczy, wyświetlanie wstecznej strefy czasowej 24-godzinnej po lewej stronie tarczy oraz 6 Mała wskazówka sekundowa w pozycji godziny) oraz funkcja wyświetlania faz dnia, nocy i księżyca. Te unikalne modele są wyposażone w czarne lub brązowe pasy aligatora lub bransoletki ze stali nierdzewnej, wszystkie ze składanymi klamrami zabezpieczającymi.

Longines Longines
 Longines zostało założone w Somii w Szwajcarii w 1832 r. W 2012 r. Ugruntowane i wyrafinowane kunszt Longines osiągnął swój blask od 180 lat. Nieustanne dążenie do tradycji, elegancji i doskonałych osiągnięć sprawiło, że marka stała się wyłącznie zegarmistrzowskim. Specjalizacja Longines ma bogate doświadczenie i tradycję chwały jako oficjalny sędzia mierzący czas Mistrzostw Świata i partner Międzynarodowej Federacji Sportowej. Marka od dawna wspiera eleganckie sporty jeździeckie i nawiązała z nim piękne i bliskie relacje. Longines jest znaną marką Swatch Group, wiodącego światowego producenta zegarków. Znana z tworzenia znakomitych zegarków, ta marka, oznaczona klepsydrą w kształcie latającego skrzydła, jest teraz dostępna w ponad 130 krajach na całym świecie.