Innowacje W Podwójnej Strefie Czasowej Docenienie Breguet Classique 5727 Zegarek

Breguet Classicique Hora Mundi to pierwszy mechaniczny zegarek z systemem natychmiastowego przeskoku strefy czasowej z zsynchronizowanym wyświetlaniem daty, dnia / nocy i miasta. Kiedy pojawił się w 2011 roku, natychmiast wzbudził entuzjazm mediów.

    Tarcza 2016 rezygnuje z oryginalnego kształtu ziemi, a posrebrzana złota tarcza ozdobiona jest ręcznie grawerowanym wzorem „Paris Stud”. Pomiędzy pozycjami godziny 3 i 4 znajduje się 24-godzinny wyświetlacz, ozdobiony dwoma różnymi grawerowanymi wzorami kwiatowymi, górna część to wzór płomienia, grawerowana jest niewidoczna sygnatura Breguet, dolna część to wzór falowy, a numer zegarka jest rzeźbiony.

    Okrągła satynowa szczotkowana obudowa z klasycznymi igłowymi wydrążonymi dłońmi ze stali niebieskiej ze stali Breguet delikatnie obraca się wokół cyfr rzymskich, aby wyraźnie wskazać godziny i minuty. Model Breguet Classicique Hora Mundi różni się od innych zegarków GMT lub podwójnych stref czasowych i ma tylko wskazówki godzin i minut, bez małej tarczy.

   Jedyny zestaw rąk jest podłączony do mechanicznego urządzenia pamięci pod tarczą, które może rejestrować czas dwóch miejsc jednocześnie. Dzięki temu możesz łatwo przełączać się między domową strefą czasową a inną strefą czasową, wyświetlając czas w dowolnej z tych stref czasowych w razie potrzeby.

   Po zmianie zegarków Breguet Classicique Hora Mundi z jednej pamięci do drugiej, data i dzień, noc lub 24-godzinne informacje zsynchronizowane za pomocą kalendarza „śledzenia” również się zmienią. Nie ma to wpływu na szybkość czasomierza, a system stop-sekund służy do zapewnienia dokładnego zachowania czasu podczas procesu przełączania czasu.

Podsumowanie: Zegarek Classique Hora Mundi 5727 ma średnicę 44 mm, a koperta ma grubość 12,6 mm, czyli cieńszą niż Classique Hora Mundi 2011 o grubości 13,55 mm. Dostępny w 18-karatowym różowym i białym złocie, ma szafirową obudowę i szereg precyzyjnych elementów, w tym okrągłą cienką ramkę, delikatną kopertową obudowę zewnętrzną i przyspawane występy.
    Aby uzyskać więcej informacji na temat Baselworld 2016, proszę zablokować zegarek domu Baselworld:.