Hamilton Wprowadza Na Rynek Zegarek Khaki Navy Scuba

Zegarek Khaki Navy Scuba jest inspirowany zeszłorocznym, bardzo udanym zegarkiem Khaki Navy Frogman, jest kolorowy i funkcjonalny, dodając stylowego uroku przygodzie.

 W porównaniu z mocnymi zegarkami, które zainspirowały jego projekt, solidny i niezawodny zegarek Khaki Navy Scuba jest bardziej miękki, dzięki czemu nadaje się nie tylko do uprawiania sportów podwodnych w lecie, ale także do pracy w dni powszednie. Dostępny w trzech jasnych kolorach. Kontynuując modny trójkąt z poprzedniej pracy, pokazuje ciekawy wygląd sportów nurkowych dla młodzieży.

 Jednolite znaczniki godzin wyróżniają się na prostej czarnej tarczy, aby ułatwić czytanie, i nadają niezbędnemu zegarkowi tego lata odważny wygląd.

 Zegarki Khaki Navy Scuba są dostępne w trzech przyciągających wzrok stylach. Jednokierunkowa obrotowa ramka ozdobiona jest jasnopomarańczowymi detalami. Dla wygody. Ponadto możesz również wybrać całkowicie czarną ramkę i tarczę, z trzyrzędową bransoletą ze stali nierdzewnej i inteligentnie regulowaną składaną klamrą.

 Seria Scuba jest napędzana automatycznym ruchem z rezerwą mocy do 80 godzin i jest wodoodporna do 10 barów (100 metrów). Zegarki Khaki Navy Scuba są idealne na lato 2017 r., Czy to na plaży, czy przy biurku.
Parametr techniczny

Hamilton Khaki Navy Scuba Scuba Zegarek
Średnica koperty Ø 40 mm
Materiał obudowy Stal nierdzewna, zakręcana korona
Wybierz Czarna tarcza z pomarańczowym lub białym wyświetlaczem minut
Łuski pokryte Super-LumiNova®
Ręce Godzina i minuta pokryte Super-LumiNova®
Pomarańczowa lub niklowana sekundowa ręka z Super-LumiNova®
Pasek Dwukolorowy pasek „NATO”, klamra
Bransoletka ze stali nierdzewnej z zapięciem ze stali nierdzewnej
Ruch
 Automatyczny ruch mechaniczny H-10, 80-godzinna rezerwa chodu
Okno wyświetlania kalendarza o godzinie 4
Lustro stołowe Szafirowe lustro z powłoką antyrefleksyjną
Wodoodporny do 100 metrów
Sugerowana cena detaliczna od 695,00 CHF
Model: H82335131 H82305931 H82305131