‚daily Panerai, Ważne Okazje Paul Newman Daytona’ Prawdziwy Fan Zegarków Lin Junjie Sposób Noszenia Zegarków

Nie trzeba przedstawiać, kim jest Lin Junjie, jego muzyka jest jego wizytówką. Jako piosenkarz i autor tekstów, który debiutował w tym samym czasie, co Jay Chou, „Cao Cao”, „Jiangnan”, „Little Dimple” i inne wybitne dzieła muzyczne, uczynił z niego zasłużoną postać na chińskiej scenie muzycznej. Na drodze do muzyki Lin Junjie jest oddany i czuły. Jeśli muzyka jest życiem Lin Junjie, to oprócz jego fanów, którzy cicho towarzyszą temu muzycznemu życiu, jest to zegarek, który stale się zmienia.

 
 W jego osobistym oprogramowaniu społecznościowym nietrudno zobaczyć, kto naprawdę jest fanem Lin Junjie. Niezależnie od tego, czy chodzi o noszony najczęściej Panerai Bronze 00507, czy też o cenne zabytkowe zegarki Rolex Paul Newman Daytona przy ważnych okazjach, Lin Junjie uwielbia zegarki, które są znanym i znanym „sekretem”.

Lin Junjie ma na sobie zegarek Panerai LUMINOR 1950 series 00507
 Wśród wielu zegarków Lin Junjie najwyższą częstotliwością są zegarki Panerai z brązu. I nie jeden. Na liście „Ulubionego Panerai” Lin Junjie znajdują się co najmniej dwa brązowe zegarki Panerai LUMINOR 1950. Na powyższym zdjęciu Lin Junjie ma na sobie tę serię 00507. Drugi został nazwany przez Lin Junjie o uroczej nazwie „Brązowy Towarzysz”.

Lin Junjie osobisty plan oprogramowania społecznościowego „towarzysz z brązu”
 Jak bardzo JJ lubi te dwa Panerai? Widzimy z częstotliwości jego codziennego noszenia i wielokrotnego narażania się na te dwa zegarki w oprogramowaniu społecznościowym, naprawdę je lubi.

Lin Junjie Zegarek z niebieskiej płyty Panerai z brązu

Zegarek Lin Junjie Sun Panerai LUMINOR 1950 seria 00507

Lin Junjie ma na sobie zegarek PAM00671 z serii Panerai LUMINOR 1950
 Są tylko dwa zegarki, których nie można nazwać „prawdziwymi fanami zegarków”. Spójrzmy na fantazyjny zegarek Lin Junjie.

Lin Junjie ma na sobie zegarek PAM01312 z serii Panerai LUMINOR 1950 (podobne modele)
 Lin Junjie powiedział tym razem, że był „męski”. Na zdjęciu są zegarki, kubek amerykańskiego cukru, skórzany portfel, najbardziej przyciągający wzrok jest Panerai w dłoni.

Lin Junjie ma na sobie zegarek PAM01312 z serii Panerai LUMINOR 1950 (podobne modele)

JJ Lin ma na sobie Panerai Limited Collection PAM 00026
 Panerai muszą również nosić zdjęcia psów domowych. Warto wspomnieć, że ten Panerai 00026 to zegarek „leworęczny” z kultowymi zaczepami mostkowymi w pozycji godziny 9.

Lin Junjie ma na sobie zegarek PAM00737 z serii Panerai LUMINOR 1950
 Panerai powinien zająć połowę szafy zegarkowej Lin Junjie, więc wielu Panerai zmieniło się w ubrania. Według niepełnych statystyk w szafce zegarka Lin Junjie znajduje się co najmniej pięć Panerais, w tym materiały z brązu (niebieskie i zielone tarcze), modele kolekcjonerskie, zwykłe materiały stalowe, a nawet modele „leworęczne”. Miłość do Panerai była tak głęboko w szpiku kostnym. Oczywiście, oprócz miłości Panerai, starsi fani zegarków mają również inne modele. Audemars Piguet, Richard Mill i Casio należą do wyborów Lin.

JJ Lin ma na sobie zegarek męski Richard Mill RM35-01 RAFA
 Na podstawie osobistych zdjęć JJ w życiu nietrudno dostrzec, że jego styl ubierania się jest bardziej uliczny i lubi karty pływów. Tak więc Richard Mill, który można uznać za „markę pływów” w branży zegarków, musi oczywiście otrzymać dwa kawałki.

Junjie Lin ma na sobie męski zegarek Richard Mille RM 011 FLYBACK CHRONOGRAPH
 Dzięki Richardowi Millowi dobrze jest mieć jeszcze dwa Pigmety Audemars.

Junjie Lin ma na sobie zegarek Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26176FO.OO.D101CR.02

Junjie Lin ma na sobie Audemars Piguet Royal Oak Offshore 26378IO.OO.A001KE.01

Francuski zegarek Moulin Lin Junjie

JJ Lin kaskadami nowy zegarek Casio RED OUT

 Casio wypuścił dziś na rynek nowy zegarek RED OUT z filarami magmy i ognia, a markowy kolor czerwony jako schemat kolorów, odważny, charakterystyczny i wpływowy.

Współpraca Lin Junjie i Casio G-SHOCK
 
 Czy po przeczytaniu tak wielu metrów myślisz, że jest tutaj? Oczywiście, starsi fani zegarków również muszą mieć „prywatne dobra”. A prywatna kolekcja Lin Junjie jest stosunkowo ciężka. Na rynku aukcyjnym w imię „rzadkich”, „rzadkich” i „skarbów”, gdy tylko pojawienie się antycznego zegarka Rolex „Paul Newman” Daytona z pewnością przyciągnie sprzedawców, Lin Junjie ma go. Powiedział również na swojej osobistej stronie sieci społecznościowej, że „stary zegarek zużyje się tylko przy ważnych okazjach”. „Ten stary zegarek” jest bardzo cenny.

„Paul Newman” Lin Junjie Daytona
 Musisz wiedzieć, że wartość Paula Newmana jest bardzo związana z jego rzadkim istnieniem. Paul Newman Lin Junjie to wersja bez blokady. Na początku Rolex Paul Newman był nie-ostrygowym zegarkiem bez blokady. Są to dwie linie ROLEX COSMOGRAPH (dwie linie poniżej korony). Później Rolex Paul Newman dodał blokadę przycisku i zmienił go w zamknięty zegarek ostrygowy, więc słowo na tarczy zostało dodane z ostrygą ostrygową. Po angielsku. Jeśli chodzi o to, co wyróżnia Paula Newmana i jego wartość, strażnica przedstawiła go szczegółowo w innym artykule i nie powtórzę go tutaj. „Chcę, aby każdy brat został„ ekspertem ”Rolexa Paula Newmana

 Prawdziwy fan zegarków, Paul Newman na dłoni i Audemars Piguet na stole.

Podsumowanie: Jeśli mam okazję poznać Lin Junjie, chciałbym zapytać, ile „prywatnego posiadania” znajduje się w jego zegarku. „Codziennie Panerai, Paul Newman Daytona przy ważnych okazjach.” Sposób noszenia zegarków przez prawdziwego fana Lin Junjie sprawia, że ​​fani zegarków wstydzą się tutaj?