Aurora Straus Zostaje Richard Mille Najlepszym Przyjacielem Richarda Mille’a

AuroraStraus, jedyna nastoletnia zawodowa zawodniczka w Stanach Zjednoczonych, dołączyła do zespołu Richard Mille Sports Ambassador Będzie nosić zegarek RM07-01, aby wziąć udział w Pirelli World Challenge w tym sezonie.

 AuroraStraus jest studentką Harvardu (klasa 2022) i muzykiem. W wieku 13 lat AuroraStraus nie miał doświadczenia w prowadzeniu pojazdu po raz pierwszy. Jej pasja do sportów motorowych szybko rosła i zaczęła ścigać się w wieku 15 lat. W 2017 roku AuroraStraus zadebiutował jako zawodnik w zawodach Continental Tire Sports Car Challenge i ostatecznie stał się najlepszym debiutantem w swojej grupie. W tym sezonie 19-letni kierowca pojedzie BMWM4GT4, aby wziąć udział w Pirelli World Challenge. W połowie sezonu wygrała dwa ważne mecze i jest silnym pretendentem do mistrzostw GTSSprintX.
 Gdy nie uczestniczył, AuroraStraus studiował inżynierię mechaniczną i dyplom z literatury angielskiej na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie i grał własne utwory muzyczne na fortepianie i gitarze. Gdy RICHARDMILLE wypuściło nową serię zegarków dla kobiet i 19. rajd Paris RallyedesPrincessesRichardMille zakończył się sukcesem, RICHARDMILLE wita utalentowanego debiutanta AuroraStraus, który dołączył do rodziny marek. (Zdjęcie / tekst do obejrzenia w domu Xu Chaoyang)