Arcadia Wprowadza Na Rynek Zegarek Z Wiadomością Vintage 22 Arcadia

www.worldwatchweb.com-Z wielkim pragnieniem kontynuowania dziedzictwa zegarmistrzowskiego słynnego zegarka Fleurier Watch C °, Claude Sanz z dumą ogłasza Arcadia Vintage 22: zegarek doskonałości i tradycji, koneser I kolekcjonerzy.

Podobnie jak AC01, pierwszy model w historii Arcadii, Arcadia Vintage 22 ponownie uruchomiona w 2010 roku odzwierciedla pragnienie zachowania mechanicznego i estetycznego DNA marki. Sercem zegarka jest historyczny mechanizm Valjoux 22 z elementami wykonanymi przez Fleurier Watch C ° w latach 30. XX wieku, odtworzony w idealnie zachowanym stanie.
Fabryka zegarków Arcadia zebrała całą swoją wiedzę i umiejętności, aby zgromadzić magiczny ruch tego zegarka, aby zachować tradycyjne szwajcarskie wartości i nastawienie. Szafirowy tył z nazwą oryginalnego producenta jest hołdem dla piękna i precyzji tego śmiałego osiągnięcia.

Arcadia Vintage 22 wykazuje również ciągłość estetyczną. Elegancki, sportowy wygląd zegarka podkreśla oryginalne funkcje zegarka (chronograf, tachymetr i dalmierz), fazowane krawędzie i dekorację Côtes de Genève w Genewie, która wykracza poza dziedzictwo Fleurier Watch C °. I w żaden sposób go nie zniekształcił.
Całkowicie wodoodporna obudowa o średnicy 43 mm interpretuje tradycyjny wygląd Arkadii w nowoczesny sposób. Kontrast między czernią a bielą na nowoczesnej tarczy zapewnia czytelność. Opływowe niebieskie wskazówki gwarantują rodowód Arcadii tego zegarka, choć z pewnością wygląda jak w XXI wieku.
Zdejmowana korona i wyjmowane zaczepy idealnie pasują do oryginalnych narożnych przycisków, nadając zegarowi styl retro, odzwierciedlając idealne połączenie tradycji i rozwoju.

Ograniczony do 35 sztuk.
Źródło: Arcadia
www.arcadia-geneve.ch
Kontakt: [chroniony przez e-mail]
(Proszę podać zegarki-for-china.com)